De damesploeg van Lommel SK maakt dit seizoen haar debuut in eerste provinciale. Het is een belangrijke stap in de groei van het vrouwenvoetbal binnen de club, die de voorbije jaren al stevig heeft ingezet op jeugdwerking voor meisjes. Met drie meisjesploegen als basis wil Lommel SK jonge, lokale talenten alle kansen geven om door te groeien tot het eerste damesteam.
“Bij Lommel SK geloven we sterk in de toekomst van het vrouwenvoetbal. Met een gezonde ambitie bouwen we aan onze damesploeg, en dat begint al bij onze drie meisjesploegen,” zegt
Eline Bijnens, coördinator Meisjes en Vrouwenvoetbal.
Community Manager
Kevin Van Rompay vult aan: “Onze meisjesploegen vormen het hart van onze werking. Hier krijgen jonge speelsters uit Lommel en omstreken de kans om zich stap voor stap te ontwikkelen. Vanuit die sterke basis bouwen we aan een eerste elftal vrouwen dat staat voor kwaliteit, strijdlust en trots voor onze gemeenschap.”
Trainer
Jarl Calsius is dan ook blij dat hij deel mag uitmaken van het team, waarbij het damesvoetbal geen spel is maar een levenswijze.
Met het debuut in eerste provinciale wil Lommel SK niet alleen sportieve resultaten boeken, maar ook laten zien dat vrouwenvoetbal hier leeft en blijft groeien.