Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

De Grote Prijs zit er weer op

Zondag 28 juli 2024
De Grote Prijs zit er weer op - Lommel
Lommel was dit weekend het centrum van de motorcross, waar het voor vele rijders moeilijk was om recht te blijven in het zware en mulle Lommelse zand.
Zowel in de MX2 reeks als in de MXGP-klasse was de winst voor Nederland. In de MX2 was Kay de Wolf (Husqvarna, foto 1 onder), die gisteren al de kwalificatie won, de sterkste. In deze reeks wist jonkie Liam Everts (19, foto 2 onder) de vierde plaats te bemachtigen en was zo de beste Belg in Lommel. In de MXGP-reeks was de winst weggelegd voor Jeffrey Herlings (KTM, foto's 3 en 4 onder). Na zijn tweede plaats in de kwalificatie van vrijdag wist hij vandaag beide reeksen te winnen, en dus met het maximum van de punten de overwinning mee naar Nederland te nemen.
Jago Geerts, die zijn langverwachte comeback had aangekondigd, paste daags na de kwalificatie voor de GP. Hij voelde zich na zijn crash begin dit seizoen in Argentinië fysiek nog niet klaar om terug in de clinch te gaan op het allerhoogste niveau. (Foto's Chris Bosmans). Meer foto's van Chris Bosmans en Joery Vandormael kan je HIER vinden.
De Grote Prijs zit er weer opDe Grote Prijs zit er weer opDe Grote Prijs zit er weer opDe Grote Prijs zit er weer op
Recentste nieuws
  • Di 14/10 Brievenpost van Dinges: Aan mevrouw Tanja Dexters
  • Di 14/10 Aantal vacatures in loondienst gedaald
  • Di 14/10 Staf Cars verlaat Lommel en vestigt zich in Pelt
  • Ma 13/10 Lommel - Creatieve voormiddag vol vriendschap en plezier
  • Ma 13/10 Lommel - Basket: winst voor M12A, U14A en U16B

Kalender Lommel

Dinsdag
14
Oktober

Kookreeks bij Femma Kattenbos

Vandaag De volgende kookles is op 19 november 2025. Elke les gaat door in de Klosterhof van 19.00 u. tot (…)
Woensdag
15
Oktober

Jan Leyers - Bij de Duitsers

Jan Leyers - Bij de DuitsersMorgen Jan Leyers maakte een lange reis door Duitsland en vond een land in diepe crisis. Wat is er met (…)
Woensdag
15
Oktober

Kookreeks bij Femma Kattenbos

Morgen De volgende kooklessen zijn op 15 oktober en 19 november 2024 Elke les gaat door in de (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Tafelboormachine Mooi kast met glas deurtjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » De Grote Prijs zit er weer op
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie