Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Een hartverwarmend Reveil, ondanks de regen

Woensdag 1 november 2023
Een hartverwarmend Reveil, ondanks de regen - Lommel
Vanavond kon je op de stedelijke begraafplaats van Lommel-Centrum terecht voor een troostconcertje in het kader van Reveil. Want Reveil doorbreekt op 1 november de stilte op begraafplaatsen over heel Vlaanderen met intieme muziek en lokale verhalen.
Reveil wil binnen Vlaanderen een warme rouwcultuur aanwakkeren. Ook in Lommel, dankzij de inzet van de mensen van de teams cultuur, evenementen en stadswerken. Zo bracht Reveil drie troostende verhalen van de Lommelse auteur Rudi Lavreysen. Met de korte verhalen De Buitenkraan, Verse kroketten en Berrevoets bracht Rudi mooi uiting aan de warme herinneringen aan de mensen die hij zo ontzettend mist, herinneringen die gewoon deel uitmaken van het leven, elke dag. En die herinneringen brengen gelukkig ook af en toe een glimlach met zich mee! Ook Brent Beukelaer, de zanger en frontman van The Radar Station, bracht enkele intieme en hartverwarmende liederen. Deze woordkunstenaar met de warme stem toverde het ondanks de regen talrijk opgekomen publiek naar kosmische plekken vol warmte en troost, onder andere met zijn nieuwe single 'De bloesem van de kerselaar'. Tijdens zijn inleiding verwees schepen Peter Vanderkrieken naar de onlangs door deze begraafplaats gewonnen award ‘Warmste begraafplaats van Vlaanderen’, wat nodig was op deze druilerige herfstavond. Het blijft een mooi en warm initiatief, op 1 november!
(Foto's Robert Boons)
Een hartverwarmend Reveil, ondanks de regenEen hartverwarmend Reveil, ondanks de regenEen hartverwarmend Reveil, ondanks de regenEen hartverwarmend Reveil, ondanks de regen
Een hartverwarmend Reveil, ondanks de regen
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Politie waakt over veiligheid tijdens recordeditie
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Scherm,toetsenbord,luidsprekers Gezelschapspelletjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Een hartverwarmend Reveil, ondanks de regen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie