Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Een huisje tekenen en bouwen, in 'My Home'

Woensdag 21 februari 2024
Een huisje tekenen en bouwen, in 'My Home' - Lommel
De Proweto Academie is een jaarlijks initiatief van Provil. Zij organiseren een aantal workshops voor kinderen van het 5de en 6de leerjaar om hun talent voor STEM, Coding en Bouw te ontdekken.
Deze namiddag vond er een workshop bouw plaats. In 'My Home' konden bouwspecialisten in de dop kennismaken met een aantal aspecten uit de bouwsector. Ze konden een huisje leren tekenen in SketchUp (foto boven), een eenvoudig, maar krachtig 3D tekenprogramma voor iedereen die 3D modellen wil maken, delen of downloaden. Het programma wordt gebruikt voor de meest uiteenlopende ontwerpprojecten, zoals architectuur, interieur, landschapsarchitectuur en het ontwerpen van videogames. Het wordt niet alleen gebruikt door professionals, maar ook door doe-het-zelvers, en is ook heel geschikt voor gebruik in het onderwijs. De kinderen mochten een huisje tekenen, en er ook een tuin bij ontwerpen met een zwembad, kortom hun fantasie laten gaan. Een andere groep maakte een maquette. Met knippen en plakken bouwden ze een huisje op schaal. Eerst de buitenmuren, dan de binnenmuren en tot slot het dak. Bedoeling was om een plan te leren lezen en te leren hoe een huis opgebouwd wordt. (Foto's Robert Boons). Meer foto's op onze Facebookpagina.
Een huisje tekenen en bouwen, in 'My Home'Een huisje tekenen en bouwen, in 'My Home'Een huisje tekenen en bouwen, in 'My Home'
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Volledige eetkamer Vijf eeuwen bouwgeschiedenis van de
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Een huisje tekenen en bouwen, in 'My Home'
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie