Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Een uniek boek… een mooi geschenk

Maandag 19 oktober 2020
Een uniek boek… een mooi geschenk - Lommel
In de maand december verschijnt bij de Uitgeverij Lannoo het boek 'Hier blijf ik' in een bijzonder mooie uitgave van 208 pagina’s. Het is een ode aan kunst en natuur in Lommel. Schitterende kerkelijke kunst en talrijke andere kunstwerken in de publieke ruimte vertellen een boeiend verhaal over onze stad. Dichters en schrijvers gidsen u, soms poëtisch dan weer maatschappijkritisch, doorheen de hoofdstukken en mooie landschappen kleuren de waardevolle natuur waarin wij leven. Samenstellers van dit unieke boek zijn ere-burgemeester Louis Vanvelthoven en architect Jean-Paul Billiau. "We zijn fier op onze stad en allemaal zijn we pleitbezorgers voor een duurzame en leefbare wereld. Dat is de boodschap die wij samen met u willen uitdragen!", dat is wat ze met dit boek willen doen.
Het boek is een initiatief van de Stichting Charlotte van der Seijs en je kan het bestellen door het bedrag van 25 euro te storten op rekening BE06 3630 8352 4922 - BIC code BBRUBEBB - op naam van Private Stichting Charlotte J. van der Seijs, Dorp 14, 3920 Lommel. Nadien kan je je bestelling afhalen op vrijdag 18 of zaterdag 19 december van 10u00 tot 18u00 in de nieuwe cultuurbar van cultuurcentrum De Adelberg.
Recentste nieuws
  • Vr 10/10 Lommel - Welke naam krijgt de samengevoegde parochie?
  • Vr 10/10 Lommel - Een keitoffe grootouderdag op de Boudewijnschool
  • Vr 10/10 Lommel - Op boerderijklassen met XCL Wegwijs
  • Vr 10/10 Lommel - Melding van de politie - 10 oktober '25
  • Vr 10/10 Lommel - Neos ontdekt het geheim van ambachtelijke kaas

Kalender Lommel

Vrijdag
10
Oktober

FC Vandenberken QUIZ-avond

FC Vandenberken QUIZ-avondVandaag Op vrijdag 10 oktober 2025 heten we jullie welkom op onze gezellige quiz in het Klosterhof! ??? (…)
Vrijdag
10
Oktober

Zettersprijskamp op Verbroedering Lommel

Zettersprijskamp op Verbroedering LommelVandaag Op 10-10-2025 geeft Verbroedering Lommel zijn eerste zettersprijskamp. Die gaat door in de (…)
Zaterdag
11
Oktober

Anneleen Lenaerts - Vienna Stories

Anneleen Lenaerts - Vienna StoriesMorgen De Limburgse harpiste Anneleen Lenaerts behoort tot de absolute wereldtop. Haar verfijnde (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Kapelletjes in Lommel 2ligstoelen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Turn tshirt provil
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Een uniek boek… een mooi geschenk
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie