Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Eerste boek voor columnist Rudi Lavreysen

Maandag 11 januari 2021
Eerste boek voor columnist Rudi Lavreysen - Lommel
Mooi nieuws van onze columnist Rudi Lavreysen, want binnenkort verschijnt zijn verzamelbundel 'Allesbehalve Super'. Een 140 pagina's tellende verzamelbundel met korte en zeer korte verhalen, waarbij ook nieuwe stukjes. Het boek wordt uitgegeven bij Beefcake Publishing. Na de verschijningsdatum (12 maart) zal je het boek uiteraard op meerdere plaatsen kunnen kopen, maar... als je het boek nu bestelt, geniet je van enkele zeer interessante voordelen.
Zo betaal je bij een bestelling van twee boeken nu slechts € 30. Dat is een korting van € 5 op de winkelprijs. Zo heb je meteen een boek voor jezelf en eentje om cadeau te doen. Of je legt samen. En voor een bedrag van € 50 ontvang je ook die twee exemplaren plus twee andere boeken uit het fonds van de uitgeverij.
Zo zijn er nog aantrekkelijke voordelen. Bijvoorbeeld een naamsvermelding in het boek, het logo van je onderneming in het boek of de website van Rudi, enz... Natuurlijk krijg je hiervoor een fiscaal attest. Er is zelfs de mogelijkheid dat je al het voorgaande krijgt plus een avondvoorstelling in je woonkamer waarbij Rudi verhalen kom voorlezen. Van zodra het allemaal terug mogelijk is natuurlijk.
Hoe krijg je het boek in huis? Als alles goed gaat, is er op vrijdag 12 maart 2021 een boeklancering in Cultuurcentrum De Adelberg. Je kan die avond de bestelde en gesigneerde exemplaren afhalen. En naar enkele verhalen luisteren natuurlijk. Lukt het je niet om er die avond bij te zijn? Dan krijg je de boeken thuis toegestuurd.
Alle info via deze link.
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Proeftuin en Kriebelplezier van start
  • Di 1/07 Lommel - Puffen en zweten tijdens Grensparkwandeling
  • Di 1/07 Lommel - Leerkrachtenteam Sint-Jan sluit schooljaar af
  • Di 1/07 Lommel - Christel en An van basisschool Sint-Jan
  • Di 1/07 Lommel - Proclamatie schoolverlaters Eymardschool

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkMorgen Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
12 volt spotjes Grote houten kader
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Eerste boek voor columnist Rudi Lavreysen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie