Vanaf maandag 5 oktober wordt de
Fabrieksstraat in Lommel afgesloten voor herstellingswerken. Een aannemer vervangt er de klinkers door asfalt. De werken zullen naar verwachting
drie weken duren.
Tijdens de werkzaamheden is de Fabrieksstraat tussen de Luikersteenweg en de Vaartstraat volledig afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Er wordt een omleiding voorzien via de Luikersteenweg en het Nolimpark in Pelt.
Fietsers kunnen de fietspaden in de Fabrieksstraat wel blijven gebruiken. De Lijn verplaatst de bushalte in de Fabrieksstraat tijdelijk naar de Leuken.
Met de herstelling wil de stad de verkeersveiligheid en leefbaarheid in de straat verder verbeteren. Vorig jaar werden er al ANPR-camera's geplaatst voor controles op snelheid en zwaar verkeer. (Stad Lommel)