Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Forum van de Mensenrechten

Vrijdag 28 oktober 2016
De Stichting Charlotte van der Seijs heeft plannen voor een nieuw kunstproject in Lommel. Ze wil een “Forum van de Mensenrechten” oprichten. Want, 70 jaar na de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens, stellen we helaas vast dat er nog steeds schendingen van de mensenrechten plaatsvinden. “Onderzoek toont bovendien aan dat de meeste mensen deze mensenrechten niet of maar beperkt kennen,” zegt Louis Vanvelthoven, voorzitter van de Stichting. “In deze tijd van terroristische aanslagen, massale migratie, racisme en onverdraagzaamheid, wil de Stichting jongeren inspireren om zich in te zetten voor mensenrechten, voor vrede, voor verdraagzaamheid en solidariteit.”
Welke voorvechters van de mensenrechten afgebeeld worden in dat forum, dat kunnen de Lommelaren zelf mee bepalen via een online platform. Het stadsbestuur onderzoekt momenteel twee mogelijke inplantingsplaatsen, ofwel het Prinses Astridpark, of de omgeving van de Duitse Militaire begraafplaats.
Wie moet voor jou deel uitmaken van dit Forum van de Mensenrechten?
Stem mee op www.lommel.be/forum op de website Lommel Morgen. Je moet enkel een gebruikersnaam en mailadres opgeven om vervolgens te stemmen. Dat kan eenvoudigweg door één of meerdere voordrachten te beoordelen met een duimpje omhoog of omlaag. Je kan ook een uitgebreidere toelichting geven bij jouw standpunt. Als je zelf iemand nieuw wil voordragen om deel uit te maken van dit forum, kan je hem of haar ook makkelijk toevoegen als een nieuw idee.
Recentste nieuws
  • Wo 15/10 Lommel - Carlo S. uit Lommel opnieuw veroordeeld
  • Wo 15/10 Lommel - Wordt kerktoren vogel- en vleermuizenhotel?
  • Wo 15/10 Lommel - Kleuters De Speling bedanken Carrefour Alma
  • Wo 15/10 Lommel - Melding van de politie - 15 oktober '25
  • Wo 15/10 Publiek...

Kalender Lommel

Donderdag
16
Oktober

Filatelie met Postzegelkring "De Eik

Filatelie met Postzegelkring Vandaag De ledenbijeenkomst van Kon. Postzegelkring ‘De Eik’ Lommel zal deze maand doorgaan op donderdag 16 (…)
Donderdag
16
Oktober

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte KattenbosVandaag Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Donderdag
16
Oktober

Hoeverbergenwandeling

HoeverbergenwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op donderdag 16 oktober de Hoeverbergenwandeling vanuit (…)
Donderdag
16
Oktober

Voordracht Tuinhier Lommel

Voordracht Tuinhier LommelVandaag Voordracht door Kurt van Dommelen : Mulchen : het hoe, waarom en met wat.
Donderdag
16
Oktober

Lezing Eric van Poucke

Lezing Eric van PouckeVandaag De man van de Standaardboekhandel Eric van Poucke doet nu zelf een boekje open, getiteld: (…)
Donderdag
16
Oktober

Ferm Kerkhoven - koffiekransje

Ferm Kerkhoven - koffiekransjeVandaag Dames, dit is het moment om even bij te kletsen! Een sandwich, pistolet en koffiekoek (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Scherm,toetsenbord,luidsprekers Halogeenplafondlamp
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Jazz drummer
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Forum van de Mensenrechten
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie