Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Gezocht: Lommelse 65-plussers

Dinsdag 12 maart 2019
Deze maand zijn 2 ijverige studenten, Sam Brems en Jeroen Thijs, op zoek naar zoveel mogelijk Lommelse 65-plussers die even tijd willen vrijmaken om hen te helpen voor hun bachelorproef van school. Hiervoor vragen ze uw hulp door via deze link een simpele enquête in te vullen.
Sam en Jeroen studeren marketing aan de PXL in Hasselt. Ze hebben de opdracht gekregen om een onderzoek te doen naar het dienstencentrum 't Trefpunt. Ze willen met hun onderzoek kijken hoe ze daar de Lommelse 65-plussers het beste kunnen bereiken. Wat kunnen ze voor hen betekenen? Welke vragen hebben onze Lommelse 65-plussers? Wat verwachten ze van hen? Sam en Jeroen willen u vragen om enkele minuten tijd te maken om een enquête hiervoor in te vullen. De antwoorden worden anoniem verwerkt en zullen een grote hulp zijn bij de verbetering van de dienstverlening en communicatie van 't Trefpunt.
Als u de enquête liever op papier invult, dan kan u deze vinden in WZC Kapittelhof of WZC Hoevezavel. Alvast bedankt voor de hulp!
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Kristallen kandelaar Gezelschapspelletjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Gezocht: Lommelse 65-plussers
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie