Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Groot Boekenfeest in de bib

Zondag 24 maart 2024
Groot Boekenfeest in de bib - Lommel
Maart is Jeugdboekenmaand. Dit jaar is het thema 'Sport & spel', met weken van plezier maken en doorzetten, van verbeelden en sterk worden. Want spelen en bewegen zijn goed voor je. En wat is lezen anders dan gymnastiek voor je hoofd en je hart?
Gisteren stak bibliotheek Lommel nog een tandje bij en vierde die Jeugdboekenmaand met een heus Boekenfeest. Jong en oud waren welkom voor een drankje en iets lekkers. En een aantal leuke activiteiten natuurlijk! Zo kon je bladwijzers knutselen met bibliothecaris Jolien, coole gezelschapsspelletjes spelen in de leeszaal, een oriëntatieloop doen door de bib, Milles Briljante Bladwijzer scoren, een foto nemen in de photobooth en de boekendans dansen in de stille ruimte. Het digipunt was de hele dag open, en de nieuwe Spelotheek met een boekstarthoekje opende de 'deuren'. De spelotheek is niet nieuw, maar kreeg een nieuwe plek in het gebouw. Hierdoor is er nu meer plaats om alle spelletjes die ontleend kunnen worden in de bibliotheek uit te stallen, en is er ook meer ruimte om dingen te organiseren. In de namiddag kwam Nuit Blanche voorlezen en een toneel opvoeren, met medewerking van alle kinderen, want zij mochten kiezen hoe het verhaal eindigde. En er was ook nog het Lommels Kampioenschap Boekenstapelen. Al is het niet makkelijk om een hoge boekentoren te bouwen zonder dat die omtuimelt!
Om de innerlijke mens te versterken, en de ouders bezig te houden terwijl de kinderen de tijd van hun leven hadden in de bib, kon je de hele dag drankjes kopen bij de barista. Het was een heel gezellig en geslaagd feest!
(Foto's Robert Boons). Meer foto's op onze Facebookpagina.
Groot Boekenfeest in de bibGroot Boekenfeest in de bibGroot Boekenfeest in de bibGroot Boekenfeest in de bib
Groot Boekenfeest in de bibGroot Boekenfeest in de bibGroot Boekenfeest in de bibGroot Boekenfeest in de bib
Groot Boekenfeest in de bib
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Tuinieren met stijl, A. Pfeiffer Lederen herenschoenen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Groot Boekenfeest in de bib
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie