Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Infoavond ivm duurzaam woonproject Hezerbos

Donderdag 8 mei 2025
Infoavond ivm duurzaam woonproject Hezerbos - Lommel
Stad Lommel wil Lommelse gezinnen de kans geven om een kwalitatieve, duurzame en instapklare woning of appartement aan te kopen. Daarom liet het samen met Vlaanderen Bouwt vzw (Vlabo) op haar gronden in de Jan Van Heelustraat in Heeserbergen het nieuwe woonproject Hezerbos ontwikkelen. Onder het motto ‘stedelijk wonen in het groen’ komen hier zes eengezinswoningen en elf appartementen te koop. Gedurende het eerste halfjaar krijgen kandidaat-kopers met een maatschappelijke binding met Lommel voorrang. Op 15 mei is er een infoavond voor alle geïnteresseerden.
Op haar gronden in de Jan Van Heelustraat wilde Stad Lommel afstappen van het voorziene klassieke verkavelingsmodel met vrijstaande woningen. In plaats daarvan deed ze een beroep op Vlabo om een compact, kwaliteitsvol en duurzaam woonproject te realiseren, dat de voordelen van stedelijk wonen combineert met de rust van de natuur.
Hezerbos bestaat uit drie woonclusters langs de Jan Van Heelustraat, ter hoogte van de pleinen:
• Twee middelgrote meergezinswoningen van elk 11 appartementen (waarvan één blok nog te bouwen in een latere fase)
• Een aaneenschakeling van zes eengezinswoningen

Alle woningen zijn uitgerust met duurzame technieken en hoogwaardige afwerking waardoor ze 100% klaar zijn voor de toekomst en voldoen aan de hedendaagse strenge bouwnormen: warmtepomp, vloerverwarming, zonnepanelen, volledig uitgeruste keuken, parkeerplaats (ondergronds bij appartement, bovengronds bij woning), terras/tuin (bij appartement) of tuin met berging, paden en terras (bij woning), geschilderde muren, afgewerkte binnendeuren, slaapkamervloer en aansluiting op alle nutsvoorzieningen. De appartementen zijn beschikbaar in verschillende groottes; de woningen hebben elk drie slaapkamers.
De ligging van Hezerbos is uniek: vlak bij het stadscentrum en de Ringlaan, maar toch midden in het bos en de heide. Ook binnen het project zorgt het groen voor verbinding en beleving, met onder meer natuurlijke speelelementen en een kleine wildernis.

In eerste instantie is het de bedoeling Lommelse gezinnen de kans te geven om er een woning of appartement te kopen. De eerste zes maanden geven ze daarom voorrang aan kandidaat-kopers met een maatschappelijke binding met Lommel, op vlak van wonen, werken of school.

Ben je nieuwsgierig naar Hezerbos? Kom dan naar de vrijblijvende infoavond op donderdag 15 mei van 19 tot 21 uur. Om 19 uur is er een toelichting over het project en mogelijkheid tot inschrijving in het kandidatenregister in buurthuis ’t Zand (Frederik van Eedenstraat 8). Vanaf 20 uur kan je een kijkje nemen in de woningen en appartementen (inclusief ingerichte modelwoning en -appartement) in de Jan Van Heelustraat.
Infoavond ivm duurzaam woonproject HezerbosInfoavond ivm duurzaam woonproject HezerbosInfoavond ivm duurzaam woonproject Hezerbos
Infoavond ivm duurzaam woonproject HezerbosInfoavond ivm duurzaam woonproject HezerbosInfoavond ivm duurzaam woonproject Hezerbos
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Proeftuin en Kriebelplezier van start
  • Di 1/07 Lommel - Puffen en zweten tijdens Grensparkwandeling
  • Di 1/07 Lommel - Leerkrachtenteam Sint-Jan sluit schooljaar af
  • Di 1/07 Lommel - Christel en An van basisschool Sint-Jan
  • Di 1/07 Lommel - Proclamatie schoolverlaters Eymardschool

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkMorgen Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Fietskar Aquarium
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Infoavond ivm duurzaam woonproject Hezerbos
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie