Afgelopen zaterdag was het weer zover. Feestzaal “Den Horst” zette zijn deuren open voor het jaarlijkse clubfeest van WSV Milieu 2000 vzw.
Maar liefst 230 leden namen dan ook met veel plezier deel aan deze feestelijke namiddag. Na het aperitief nam de voorzitter het woord. Even stilstaan bij de activiteiten van het afgelopen jaar, een welverdiende proficiat aan een aantal jubilarissen maar zeker en vast ook een groot dankwoord aan alle wandelaars en vrijwilligers die er voor zorgen dat ze trots mogen zijn op hun club. Intussen had de traiteur alles in gereedheid gebracht om iedereen te laten smullen van een verrukkelijk Bruegeliaans buffet. En ook de kelen werden goed gesmeerd om mee te zingen met het orkest. Niet minder dan de
winnaar van “The voice Senior” samen met zijn muzikale band “History” zorgden voor een geslaagde afsluiter van dit meer dan geslaagde clubfeest. Zoveel clubleden, wandelaars, vrienden die samen een mooie namiddag/avond beleven geeft de voorzitter, het bestuur en alle helpers de kracht en moed om ook dit jaar hun beste beentje voor te zetten om er samen een geslaagd wandeljaar van te maken !!
Meer foto’s kan je bekijken
op de website of op hun facebookpagina.
(Bijdrage Annick Helsen)