Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Jarige 'Prik & Tik' fusioneert met Cobeli

Dinsdag 1 april 2014
Jarige 'Prik & Tik' fusioneert met Cobeli - Lommel
Wat velen misschien zelfs niet eens wisten, is dat de hoofdzetel en hét centrale verdeelpunt voor alle vestigingen in heel Vlaanderen van Prik & Tik, zich hier in Lommel in het Kristalpark bevinden. Een indrukwekkend magazijn van 15.000 m²  van waaruit bv. alleen al qua bieren er 800 verschillende worden verdeeld...  Vandaag kwam dit Prik & Tik met het nieuws dat ze een fusieovereenkomst gaan tekenen met Cobeli uit Sint-Niklaas. Een belangrijke fusieoperatie op de Belgische drankenmarkt, want samen vertegenwoordigen de twee groeperingen een omzetcijfer van meer dan 130 miljoen euro. Beide bedrijven brengen hun respectieve sterktes in. Voor Prik & Tik zijn dat in de eerste plaats een sterke merknaam, een echte keten van winkels en een performante logistiek. Cobeli beschikt dan weer over een sterke horecapositie, inclusief de daarbij horende knowhow. Net zoals vandaag zal ook de nieuwe organisatie juridisch een CVBA zijn, de CVBA Prik & Tik.
Jan Dalemans, voorzitter van de Raad van Bestuur van Prik & Tik: “Cobeli en Prik & Tik keken al een tijdje naar elkaar om te fusioneren, vooral omdat de fusie kan zorgen voor de 'missing link' in beide organisaties. Wij zijn de enige aankoopvereniging van drankenhandelaars met zo’n uitgebreid centraal magazijn. Bovendien investeerden we miljoenen euro’s in de naambekendheid van Prik & Tik, dat ondertussen in Vlaanderen een echt begrip is. Cobeli daarentegen is als horecaspecialist bij uitstek complementair aan onze sterktes, waardoor de toegevoegde waarde van deze fusie voor beide partijen erg groot is. We mikken tegen 2020 resoluut op een marktaandeel in de buurt van 40%." Geert Velghe, coördinator Cobeli: “Onze beide organisaties beleveren samen zowat 5.000 cafés in Vlaanderen wat overeenkomt met ongeveer 13% van de markt. Ook voor ons is deze fusie een win-win operatie."
Tot slot dient ook nog aangestipt dat deze operatie uiteraard ook alleen maar gunstige gevolgen kan hebben voor de arbeidsplaatsen binnen het bedrijf, wat voor onze stad dan weer een opsteker is. Op de foto Carl Van Goethem, bestuurder Cobeli (links) en Jan Dalemans, voorzitter Prik & Tik. (Foto's Jan Buyens)
Jarige 'Prik & Tik' fusioneert met CobeliJarige 'Prik & Tik' fusioneert met Cobeli
Recentste nieuws
  • Vr 10/10 Lommel - Herfst langs het Kanaal van Beverlo
  • Vr 10/10 Lommel - Welke naam krijgt de samengevoegde parochie?
  • Vr 10/10 Lommel - Een keitoffe grootouderdag op de Boudewijnschool
  • Vr 10/10 Lommel - Op boerderijklassen met XCL Wegwijs
  • Vr 10/10 Lommel - Melding van de politie - 10 oktober '25

Kalender Lommel

Vrijdag
10
Oktober

FC Vandenberken QUIZ-avond

FC Vandenberken QUIZ-avondVandaag Op vrijdag 10 oktober 2025 heten we jullie welkom op onze gezellige quiz in het Klosterhof! ??? (…)
Vrijdag
10
Oktober

Zettersprijskamp op Verbroedering Lommel

Zettersprijskamp op Verbroedering LommelVandaag Op 10-10-2025 geeft Verbroedering Lommel zijn eerste zettersprijskamp. Die gaat door in de (…)
Zaterdag
11
Oktober

Anneleen Lenaerts - Vienna Stories

Anneleen Lenaerts - Vienna StoriesMorgen De Limburgse harpiste Anneleen Lenaerts behoort tot de absolute wereldtop. Haar verfijnde (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Picknickmand 2 beeldjes G.Armani
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muzikanten gezocht
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Jarige 'Prik & Tik' fusioneert met Cobeli
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie