De Lommelse comedian
Jeroen Verdick sluit binnenkort zijn succesvolle tournee
Klein Gevaarlijk Afval af. Na twee jaar en 49 uitverkochte voorstellingen voegt hij nog één extra datum toe: op 12 juni 2026 speelt hij de allerlaatste,
50ste show in GC ’t Heilaar in Beerse.
Wat begon op 18 januari 2025 groeide uit tot een sterke tournee langs volle zalen. Toch knaagde er iets: 49 voorstellingen voelde voor Verdick niet als een mooi afgerond geheel. Daarom komt er nu een feestelijke afsluiter. “49 shows, dat klinkt zo stom. 50 shows, daarvoor doen we het! Op 12 juni plakken we er nog een dernière aan, en dat wordt echt de allerlaatste show,” klinkt het.
In Klein Gevaarlijk Afval neemt Verdick het publiek mee in zijn persoonlijke leven. Hij vertelt onder meer over zijn relatie met zijn plusdochter, zijn honden en zijn vriendin, die kampt met chronische migraine. Thema’s die niet altijd evident zijn, maar die hij met zijn kenmerkende humor en respectvolle insteek weet om te buigen tot een warme en herkenbare voorstelling. (Foto Dorien Goetschalckx)