Gisteren, op tweede kerstdag, vond het derde kersttoernooi darts van DC Shotgun plaats in Buurthuis ’t Zand. 82 heren en 23 dames kwamen zich met de pijltjes met elkaar meten en speelden in poules van vier in best of 3 tegen elkaar, zoals in de competitie van 501 naar 0. Het was gezellig druk. En er werden enkele leuke kerstoutfits gespot.
De twee besten van elke poule gingen door in de A-ronde, de andere twee speelden nog verder in de B-ronde. In de eerste halve finale van de A-ronde won Gizmo van Freddy Snyders, in de andere won Sybren Gijbels van Robbie Knops. In de finale, in een best of 9, haalde
Gizmo (foto boven) het met 5 tegen 4 van Sybren Gijbels.
In de B-ronde werden de halve finales gespeeld tussen Yannick Michielsen en Maikel Vranken en tussen Jorne Paesen en Brice Kerkhofs. Michael Vranken en Jorne Paesen wonnen en vochten onder elkaar uit wie de B-ronde won, en dat was Maikel Vranken.
In de A-ronde bij de dames wonnen Ilana Derison en Shana Van Nieuwenhoven hun halve finale van Gwen Snoekx en Sabrina Cosemans. In de finale was Shana Van Nieuwenhoven
(foto 1 onder) de sterkste.
In de B-ronde bij de dames tenslotte wonnen Ann Jansen en Kel Ly hun halve finale van Carine Neutelaers en Ilse Drees. Kel Ly was de beste in de finale.
Meer foto's.