Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Levensloop Lommel viert vijfde editie

Donderdag 14 september 2017
Levensloop Lommel viert vijfde editie - Lommel
Dit weekend gaat Levensloop Lommel haar vijfde editie letterlijk in de bloemetjes zetten... Dit met o.a. extra randanimatie en muziek. Levensloop, een initiatief van Stichting tegen Kanker, is een uniek en warm evenement en dat de klok rond! Van zaterdag 16 uur tot zondag 16 uur gaan teams de uitdaging aan om gedurende 24 uur minimum één deelnemer te laten wandelen of lopen op de atletiekpiste. Samen binden zij de strijd aan tegen de vreselijke ziekte kanker. Zo geven ze ‘Vechters’ en hun dierbaren hoop en zijn iedereen dankbaar die hen steunt. Levensloop viert het leven, het herinneren en het strijden tegen kanker! Iedereen van jong tot oud kan meedoen. Ook al ben je geen lid van een team, je bent van harte welkom om de sfeer op te snuiven en de vechters een hart onder de riem te steken.
Op Levensloop Lommel zijn er drie sleutelmomenten.
-       Zaterdag 16.09 om 16uur: de openingsceremonie : de vechters, mensen die kanker overwonnen hebben of nog in behandeling zijn, zijn de eregasten van Levensloop. Aangemoedigd door familie en vrienden en alle deelnemende teams lopen zij een ereronde en openen zij feestelijk de 5de editie.
-       Zaterdag 16.09 om 21 uur: de kaarsenceremonie : een indrukwekkende sfeer van samenhorigheid: iedereen kan een kaars met papieren kaarsenzakje voor 5 euro kopen waarop je een naam, een wens of een boodschap kan schrijven. De kaarsen worden in het persoonlijk zakje langs de piste gezet als teken van hoop en herinnering.
-       Zondag 15u30 uur: de slotceremonie: Levensloop zet hier alle vrijwilligers in de bloemen en samen lopen ze een ereronde. Het is een feestelijke afsluiter waar ook de opbrengst wordt bekend gemaakt.
Levensloop Lommel wordt gedragen door vele mensen, waarbij twee mensen in het bijzonder het evenement een warm hart toedragen. Katrien De Ruysscher, meter van Levensloop Lommel en Raf Jansen is peter. Samen hebben ze een team opgericht ‘Reach for the stars’, waar nog tal van bekende Vlaamse gezichten zullen meewandelen voor Levensloop. Je kan met hun op de foto tijdens het evenement of je wandelt samen met hen ten voordele van hun team!
Ook al kan je niet meedoen met een team, dan ben je toch welkom om de wandelaars en lopers te komen aanmoedigen op 16 en 17 september in Sportpark De Soeverein. Levensloop steunen kan ook steeds met een gift via de website.  Alle opbrengst gaat integraal naar Stichting tegen Kanker. (Foto Jan Buyens)
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Weerstandslaan wordt speelstraat
  • Di 1/07 Lommel - Drie huurlingen weg bij Lommel SK
  • Di 1/07 Lommel - OKRA Zomert in de Moffel
  • Di 1/07 Lommel - Proeftuin en Kriebelplezier van start
  • Di 1/07 Lommel - Puffen en zweten tijdens Grensparkwandeling

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkMorgen Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Terracotta kookpotten Lommel Om te dienen als museum hety
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Levensloop Lommel viert vijfde editie
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie