Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Lommel United verliest dure punten tegen Heist

Zaterdag 18 februari 2012
Lommel United verliest dure punten tegen Heist - Lommel
Lommel United heeft vanavond thuis verloren van Heist. Uitslag: 1-2. Een verslag van Jan Buyens: 
Lommel moest vandaag de wei in tegen middenmoter Heist, dit na twee weken afgelastingen. United kon rekenen op een volledig fitte kern, Heist daarentegen moest vier basisspelers missen. Het eerste kansje was voor de thuisploeg toen Delande een omhaal probeerde, maar zijn bal hoog over zag gaan. De goal viel echter onverwacht aan de overzijde toen Bram Criel in de 11de minuut op randje buitenspel makkelijk kon binnentrappen. Maar lang duurde de feestvreugde niet, want onmiddellijk na aftrappen zagen we een knappe combinatie van United met o.a. Hans Vanaken, die leidde tot de 1-1 door Brouwers, meteen zijn tiende goal van dit seizoen. Op het kwartier plaatste Meeus een vrijschop recht op de keeper en een tien minuten later knalde Hans Vanaken een voorzet van Debauve loeihard naast. En in de 32ste minuut kreeg Cerigioni dé kans van de wedstrijd op voorzet van Hans Vanaken, maar Olieslagers zat er nog net tussen. Ondertussen waren er ook nog enkele schuchtere pogingen van de bezoekers, zoals eentje van Rijmenams in de 21ste minuut en twee verre afstandsschoten van Pittoors en Criel vlak voor het half uur. Gerust werd er met een vrij billijke 1-1, alhoewel United wél een tweetal kansen had gehad om de 2-1 te scoren.
Na de rust viel er in het druilerige Soevereinstadion nóg minder te beleven, veel middenveldspel, veel hoge ballen, geen kansen en veel balverlies… weinig vreugde dus in de tribunes. Enkel in de 55ste minuut noteerden we nog een goeie actie van Lommel het Hans Vanaken en Brouwers, maar ook hier bracht de bezoekende goalie redding. En de goal viel weeral onverwacht voor de bezoekers, dit in de 57ste minuut toen Rijmenams een vrijschop vanop zo’n 20 meter erg knap in de winkelhaak krulde: 1-2. Even later kreeg Meeus nog een goeie kans toen de verdediging hem even uit het oog verloren was, maar hij onbesuisd over knalde. In de slotfase kon de ingevallen Molenberghs nog een goeie voorzet afleveren en Brouwers net naast koppen, maar het mocht niet meer baten: de eindstand bleef 1-2.
Besluit: Lommel verliest vanavond thuis erg dure punten, maar heeft dit in eerste instantie aan zichzelf te danken. United bracht té weinig om aanspraak te kunnen maken op de overwinning. Een gelijkspel ware op basis van de kansen zeker billijker geweest, maar als de sterkhouders van de eerste seizoenshelft (zoals een Cerigioni, Meeus en nog enkele anderen) hun beste niveau niet halen, ja, dan is dit Lommel zeker geen titelkandidaat, en zelfs geen eindrondekandidaat...  (Foto: Stephan Volders) Meer foto's
Recentste nieuws
  • Wo 2/07 Lommel - Filmnamiddag voor kinderen in Sint-Pietersbanden
  • Wo 2/07 Lommel - Zomercafé Kom-Af van start aan buurthuis De Kom
  • Wo 2/07 Vermiste tieners gezien in SPAR in Lommel
  • Wo 2/07 Lommel - Skateplezier bij All Inline in de Soeverein
  • Wo 2/07 Lommel - Beiaardconcert verschoven naar morgen

Kalender Lommel

Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkVandaag Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Morgen Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
GRATIS zetel Mooi kast met glas deurtjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Lommel United verliest dure punten tegen Heist
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie