Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Lommel verkwanselt zege in slotseconden

Zondag 9 februari 2014
Lommel United heeft vandaag 2-2 gelijk gespeeld tegen Eendracht Aalst. een verslag van Jan Buyens:
United trok deze namiddag naar een fel geplaagd Eendracht Aalst, dat haar spiksplinternieuwe trainer Desayere voorlopig nog in de tribune liet zitten. De aftrap werd gegeven door iemand die iedereen zowel in Aalst als in Lommel nog goed kent, nl. Jean-Claude Mukanya.
De wedstrijd kwam eerder traag op gang, en een eerste lichte dreiging kwam er van de thuisploeg in de 5de minuut na een mooie actie van De Cuyper op rechts, maar Ngasseu kon niet bij zijn voorzet. Amper twee minuten later veroverde Van Damme de bal op het middenveld en trok hij solo naar de goal van Thoelen. Maar gelukkig voor onze jongens was zijn vizier niet goed gericht en ging de bal over. United was gewaarschuwd, maar de eerste kans van onze jongens was in minuut 10 wél ook onmiddellijk raak: Gaethofs met een knappe beweging naar binnen en een goeie pass van Regales en een onhoudbaar schot voor de lokale keeper: 0-1! De wedstrijd kabbelde dan een tiental minuten rustig verder, en in de 20ste minuut zagen we nog eens een actie van Regales, maar hij schoot recht op Van den Noortgaete. En vijf minuten later opnieuw Lommel, met een knappe voorzet van Brogno, en een schot van Gaethofs waar de keeper toch enige moeite mee had. De thuisploeg kwam er ondertussen nog erg weinig aan te pas, vooral ook omwille van heel wat slechte passes. In het laatste kwartier van een toch vrij boeiende eerste helft kwam Aalst dan toch nog enkele keren dreigen, eerst via Van Damme, daarna De Neve, maar beide keren was Thoelen paraat. En aan de overkant kon Scheelen nog eens een schot afleveren, maar dat ging vrij hoog over. Toch eindigde Aalst deze eerste helft nog met een mindere noot… Enkele minuten voor affluiten kreeg Janssens een tweede keer geel, en hij mocht dus vervroegd gaan douchen. Ruststand 0-1.
Direct na aanvang van de tweede helft werd het dan 0-2 voor Lommel dankzij een mooie voorzet van Regales op Brogno, die de bal netjes voorbij de keeper schoof. De wedstrijd ging vrij goed op en af, maar zonder veel kansen, tot een kwartier voor het einde toen Vanbelle in de zestien onderuit werd gehaald en de scheids voor penalty floot. Vanbelle knalde deze zelf binnen, waardoor het 1-2 werd en er nog een spannend slotkwartier te wachten stond. Jutten kreeg hierin nog een kans, maar zijn schot was te zwak, en ook diezelfde Vanbelle kreeg nog een unieke gelegenheid, maar ook deze keer stond Thoelen paraat. De laatste minuut was er voor Lommel dan weer net teveel aan, want na een vrijschop knalde Shkodra de bal in de slotseconden netjes binnen… Einde dus 2-2.
Besluit: Lommel verliest hier in de slotseconden een unieke gelegenheid om in de derde periode een prachtstart te nemen… Het speelde zeker geen onverdienstelijke wedstrijd, maar kwam in de tweede helft toch de maturiteit te kort om de voorsprong te behouden, of uit te diepen.

Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Weerstandslaan wordt speelstraat
  • Di 1/07 Lommel - Drie huurlingen weg bij Lommel SK
  • Di 1/07 Lommel - OKRA Zomert in de Moffel
  • Di 1/07 Lommel - Proeftuin en Kriebelplezier van start
  • Di 1/07 Lommel - Puffen en zweten tijdens Grensparkwandeling

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkMorgen Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Kaarsstolp met kaars Vensterdichting (tochtstrips)
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Lommel verkwanselt zege in slotseconden
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie