Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Lommel zwemt, fietst en loopt op de Hoeks Triatlon

Woensdag 10 augustus 2016
Lommel zwemt, fietst en loopt op de Hoeks Triatlon - Lommel
Van heinde en verre komen ze zondag weer naar Lommel afgezakt, de in totaal 500 deelnemers aan de Hoeks Triatlon. De allerkleinsten werken vanaf 11.30 uur al hun Iron Kid af, waarna de grote jongens om 14 uur op gang geschoten worden voor 1,5 km zwemmen, 40 km fietsen en 10 km lopen. Ruben Geys van de organiserende club de Lommelse Triatleten is topfavoriet om deze kwarttriatlon voor de derde keer op rij te winnen. Om 17 uur is er dan de Sprinttriatlon (750 m zwemmen, 20 km fietsen, 5 km lopen) met broer en zus Joery en Jessy Wouters als blikvangers voor eigen volk. Vijf minuten na de individuele deelnemers mogen ook de trioploegen zich aan deze afstanden wagen. Met uitzondering van de Iron Kid (start in het zwembad) beginnen alle wedstrijden in het kanaal Bocholt-Herentals aan brug 12 (Vossemeren). Het fietsparcours loopt via een retourtje centrum over het jaagpad richting Blauwe Kei, om vervolgens door de Sahara terug het Dorp binnen te rijden. Het loopparcours over de Lepelstraat en de Gestelsedijk wordt afgesloten met een finish op het Marktplein. De toegang tot de triatlonhappening is volledig gratis. In totaal zijn zondag meer dan 250 vrijwilligers in de weer om er een sportieve hoogdag van te maken voor de 500 deelnemers, waarvan er zo'n 50 (dus één op tien) uit Lommel zelf komen.
Wat het fietsgedeelte betreft ook nog even benadrukken dat dit o.a. doorgaat op de jaagpaden noord en zuid van het kanaal Bocholt-Herentals tussen de fietsknooppunten 230 en 260 en dit tussen 14 en 18 uur. Anders gezegd: tussen de brug Blauwe Kei/Russendorp en de brug Gestelsedijk. Deze uren is er volgens het politiereglement géén recreatief fietsverkeer toegelaten op voornoemde jaagpaden (kanaaldijken). Enkel en alleen de deelnemers aan de triatlon en hun begeleiding mogen dan op deze jaagpaden komen. Plant u zondag daar een fietstocht, doe dit dan niet tijdens deze uren
Alle info over de Lommelse Hoeks Triatlon vind je op de website. (Tekening Dirk Van Bun)
Recentste nieuws
  • Do 28/05 Melding van de politie - 28 mei '26
  • Do 28/05 Lommel - Gerichte controle op fatbikes in Lommel
  • Do 28/05 Lommel - Cesare Ghiorsi overleden
  • Do 28/05 Lommel - Joris Schols wint clubkampioenschap tafeltennis
  • Do 28/05 Lommel - Robin Henkens blijft assistent-coach bij Lommel SK

Kalender Lommel

Donderdag
28
Mei

Wijkrestaurant Kerkhoven

Vandaag Donderdag 28 mei wijkrestaurant in Kerkhoven met op het menu: Waterkerssoep, Limburgse waterzooi (…)
Donderdag
28
Mei

Op C*FE met F*DG

Op C*FE met F*DGVandaag Onze Anders. afdelingen in Noord-Limburg nodigen je uit om een pint te komen drinken samen met (…)
Vrijdag
29
Mei

Lezingenavond: Kristalpark & Blekerheide

Lezingenavond: Kristalpark & BlekerheideMorgen Wat ligt er verborgen onder onze voeten? Tijdens de Archeologiedagen op vrijdag 29 mei duiken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
28/05
Voor: Guido SCHOLS

Voor tafeltennis club ttc lommel

Rudi Van Engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Elektrische fiets Suiker potje
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Royal garden ligbed
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Lommel zwemt, fietst en loopt op de Hoeks Triatlon
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie