Het Lommelse bedrijf Eye-Opener, dat decors bouwt voor klanten als Tomorrowland, Studio 100 of Bellewaerde, gaat nog dit jaar een eigen binnenspeeltuin realiseren. Helaas niet in Lommel, maar langs een drukke gewestweg in Nijlen.
In 2020 startte het Lommelse Eye-Opener, bedrijf van het duo Siemon Ariens en Lars Van Den Dungen, met het bouwen van belevingshuisjes voor klein en groot. Vier jaar later is dat concept
explosief gegroeid. Naast droomhuisjes doet Eye-Opener decorbouw voor theaters,
pretparken en festivals in zowel binnen- als buitenland. Vorig weekend nog toverden ze Hangar 58 in Bokrijk voor één dag
om tot een fabelachtige binnenspeeltuin voor kleine en grote dagdromers. De tickets vlogen in een mum van tijd de deur uit.
Nu mogen die dagdromers dus al beginnen dromen van een fantastische binnenspeeltuin, daar in Nijlen!