Deze week streek het
MiLa-kamp opnieuw neer in basisschool XCL Stapsgewijs. In totaal 41 kinderen van 3 tot 12 jaar oefenden vijf dagen lang op
twee vrolijke musicals: één voor de kleuters en één voor de kinderen van de lagere school.
Vandaag was het dan zover: onder begeleiding van twee enthousiaste monitoren toonden ze hun voorstelling aan een zaal vol trotse ouders, grootouders, broers en zussen.
Meer foto's.
Maar liefst
22 kleuters brachten de musical
'FC MILA Kampioen'. Het verhaal ging over een groepje kinderen dat volop trainde voor een belangrijke voetbalwedstrijd. Ze begonnen met vrolijke opwarmingsoefeningen op muziek en hielpen daarna om mascotte MILA aan te kleden. De kinderen droomden ervan om echte voetballers te worden, en in de musical mochten ze dat ook echt beleven. Na een spannende wedstrijd werd FC MILA uiteindelijk kampioen. De voorstelling eindigde in stijl met dansjes op liedjes zoals Un Poco Loco, Superster en De Kampioenjubilée. De jonge deelnemers straalden van plezier en trots.
De
19 kinderen van de lagere school speelden de musical
'Sporters United', waarin de allerbeste atleten van de wereld samenkomen. Maar... de voorzitter van het sportcomité is niet tevreden: de klassieke sporten vindt hij maar saai en te gewoon. Hij daagt de atleten uit om samen iets nieuws te bedenken. Ze bedenken allemaal sporten, zelfs waar pizza eten en robots in voorkomen. Maar de voorzitter wil een sport waaraan iedereen kan deelnemen ongeacht hun talent of voorkeur. Het resultaat: Bombardina Sportina, een fantasierijke, inclusieve sport waarin alle disciplines samenkomen en samenwerken centraal staat. Met veel humor, energie en creativiteit brachten de kinderen deze nieuwe Olympische sport tot leven. Ze dansten onder andere op hits als Liefdeskriebels, Kung Fu Fighting, Bewegen is gezond en andere meezingers, tot groot plezier van het publiek. De overwinning van deze gloednieuwe sport werd gevierd met een vrolijk pizzafeest. Zo eindigde de musical op een smakelijke en feestelijke noot.