Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Motorcross, het zit in het bloed zeker?

Maandag 1 juli 2024
Motorcross, het zit in het bloed zeker? - Lommel
Afgelopen weekend vond op het Stedelijk Motorcrosscentrum op de Balendijk de GP van België zijspannen plaats in organisatie van Belgian Sidecars. Dat kon je hier en hier al lezen.
Er werd echter ook een demo Sidecar kids georganiseerd, om kinderen te laten proeven van de mooie zijspancross sport. De kinderen mochten rijden op een deel van het échte circuit van de wedstrijdrijders. Twee van die bengels waren Kiara (9) en Mattia (7), de kinderen van piloot Kim De Cock, een van de deelnemers aan de GP van België, die samen met zijn bakkenist Stijn De Vylder met het nummer 32 rijdt. Helaas had het duo gisteren wat pech en eindigden de heren pas 33ste. Maar zijn kinderen hadden wel de dag van hun leven. Ze vonden het heel tof om op een parcours te rijden waarop ook hun idolen én hun papa rijden, en dan nog met al dat publiek erbij en de talrijke supporters die voor hun papa naar Lommel waren afgezakt, wat het voor hen nog leuker maakte.
Kiara is de piloot van het zijspan met het nummer 17, Mattia is de bakkenist. Ze rijden met het nummer 17 omdat hun pepe - Petrus De Cock, de vader van Kim - vroeger ook met het zijspan met nummer 17 reed. Ze rijden maar eens sporadisch en geen competitie, het was nu van vorige zomer geleden vanwege het aanhoudende slechte weer. Maar in deze zomervakantie zullen ze wel terug wat vaker kunnen rijden, als het wat past in het drukke wedstrijdschema van papa Kim. Op weg naar huis vertelden ze dat ze later wereldkampioen willen worden! Alles begint met dromen zeker?
Ook de andere youngsters knalden erop los met hun zijspannen. De jonge piloten waren haast allemaal kinderen waarvan de papa crosser is of gecrost heeft. Het was er duidelijk aan te zien, met de vaardigheden die ze al hebben.
(Foto's Joery Vandormael). Meer foto's, ook van de officiële wedstrijden, maar startend met de jeugd. Op de allerlaatste foto in het album zie je papa Kim en zijn bakkenist Stijn.
Motorcross, het zit in het bloed zeker?Motorcross, het zit in het bloed zeker?Motorcross, het zit in het bloed zeker?
Motorcross, het zit in het bloed zeker?Motorcross, het zit in het bloed zeker?Motorcross, het zit in het bloed zeker?
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Volledige keuken Appartement, garage te Blankenbe
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Motorcross, het zit in het bloed zeker?
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie