Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Neos fietste naar Borlo. En hoe!

Zaterdag 17 juni 2023
Neos fietste naar Borlo. En hoe! - Lommel
Als Neos Lommel iets organiseert is het goed, steeds weer, al valt het bij Neos Nationaal niet zo op! Zo fietsten de Neossers nu, met 19 enthousiaste leden, naar het zuiden van onze provincie, ver van Brussel. Bijna negentig kilometers van Noord naar Zuid met vertrek aan het station van Lommel op zondag 11 juni, vaderdag. Amper 8 uur na de start kwamen ze aan op het Maanhof in Borlo, na drie pittige pitstops: Blueberry Fields in Koersel, Het Olmenhof in Herk-de-Stad en de Grote Markt van St.-Truiden. Maandag en dinsdag deden ze er respectievelijk nog 65 en 66 km bij: maandag richting Zoutleeuw, Wilderen (heerlijke brouwerij) en St.-Truiden (met de grote “foertel”quiz). Dinsdag richting “monumenten”: het doorkijkkerkje, Untitled 158 en de stroopfabriek van Borgloon. Jammer dat de stroop voor op de pannenkoeken op was.
En woensdag dan: de terugreis. Als een volleerd wielerpeloton, tegen de wind in, terug naar het noorden. Heerlijk fietsdagen tussen ons “bronsgroen eikenhout”. Geen valpartijen, geen fietsenpech, geen pijnlijke kuiten of achterwerk, niets… De weg en de fietsen. Leve het knooppuntennetwerk Limburg. Leve de fietsgroep van Neos Lommel! Samen trapten we ruim 300 km aan flarden. Eeuwige roem voor alle deelnemers! (Zjiet Hanegreefs)
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Proeftuin en Kriebelplezier van start
  • Di 1/07 Lommel - Puffen en zweten tijdens Grensparkwandeling
  • Di 1/07 Lommel - Leerkrachtenteam Sint-Jan sluit schooljaar af
  • Di 1/07 Lommel - Christel en An van basisschool Sint-Jan
  • Di 1/07 Lommel - Proclamatie schoolverlaters Eymardschool

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkMorgen Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Kienhout voor aquarium 2 houten kandelaars
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Neos fietste naar Borlo. En hoe!
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie