Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Neos Lommel te gast bij Tieneke van...

Zaterdag 5 juli 2025
Neos Lommel te gast bij Tieneke van... - Lommel
Het bedoelde Tieneke kwam niet uit Heule, West Vlaanderen, maar uit Ootmarsum. Ootmarsum is een stadje in Twente, op fietsafstand van de Duitse grens en ook wel de 'siepelstad' genoemd. Een siepel is een Twentse ui. Een uienstad dus, zoals Aalst bij ons. En daar was Neos Lommel van zondag 29 juni tot en met woensdag 2 juli te gast, vier dagen lang, in stadshotel Ootmarsum, onder de kundige leiding van... Tieneke, Tieneke van Ootmarsum.
Chauffeur Mark - Markske voor de vrienden - bracht de 25 deelnemers van Neos Lommel tot in Ootmarsum, en gids Francis, gekend van vorige uitstappen, begeleidde het gezelschap met een gevarieerd programma. Te veel om op te noemen. Je had maar moeten meekomen, plaats genoeg op de bus.
Het ging er warm aan toe, ver in de dertig graden. Het bezoek aan Ravenstein, de stoomtreinrit van Dieren naar Apeldoorn, de bloemenfabriek van Ems Flower, het kasteel in Bad Bentheim, Almelo stad,... Maar Ootmarsum zelf is ook de moeite. Er werd een glasatelier bezocht, veel gewandeld en op terrassen vertoefd en tot slot de brouwerij Othmar voor het proeven van het bier met de smaak van worst… Speciaal maar niet door iedereen gewaardeerd.
Op de terugweg werd Nijmegen nog verkend. Mooi, ook het Kronenburgpark, in 1985 onsterfelijk gemaakt door het lied van Frank Boeijen. Een windstoot die een eeuwenoude eik deed scheuren kondigde het einde van de hittegolf aan. Tijdens de terugweg daalde de temperatuur tot zo'n 23 graden. Warm genoeg voor de trip terug naar huis.
Dank aan het bestuur van Neos Lommel voor de mooie reis, dank aan Tieneke van Ootmarsum, dank aan de busmaatschappij, en vooral dank aan de chauffeur Markske - ondertussen de vriend van iedereen - en aan Francis, de beste gids die men zich wensen kan.
Markske en Francis maakten er vaak een show van en er werd wat afgelachen. Eén van hun grapjes tot slot: Markske zou volgens Francis een begenadigde voetballer zijn geweest, zo’n 15 kilo geleden. Hij stond als laatste man, stopper. Zijn ploeg stond achter en Markske besloot er wat aan te doen. Hij vertrok aan de eigen backlijn, dribbelde het hele middenveld én de defensie van de tegenstrevers op een hoopje om alleen voor de keeper te verschijnen… maar toen besefte hij dat hij de bal vergeten was!
Was je er 'helaas' niet bij? Geen nood, voor volgend jaar staat er weer een gelijkaardige vierdaagse gepland. Lees de nieuwsbrieven van Neos Lommel!
Zjiet Hanegreefs
Neos Lommel te gast bij Tieneke van...Neos Lommel te gast bij Tieneke van...
Recentste nieuws
  • Zo 13/09 Lommel - Verbroedering Lommel onderuit bij Kadijk SK
  • Zo 13/09 Vuurwerk in de lucht én op de grond
  • Zo 13/09 Soulmates: 13 september '26
  • Za 12/09 Lommel - Lommel SK zwaar onderuit bij Union
  • Za 12/09 Lommel - Jong Lommel SK verliest van K.A.C Betekom

Kalender Lommel

Zondag
13
September

Happen en Stappen

Happen en StappenVandaag Stap mee voor een warm hart voor dementie en geniet tijdens de tocht van een hapje en een drankje. (…)
Zondag
13
September

Mosselfeest

MosselfeestVandaag Jaarlijks Mosselfeest op zondag 13 september 2026 met echte Zeeuwse Jumbo Mosselen! Ook andere (…)
Zondag
13
September

Mariapark in ere hersteld!

Mariapark in ere hersteld!Vandaag Ontdek op Open Monumentendag het gedeeltelijk gerestaureerde Mariapark in Lommel-Werkplaatsen. (…)
Zondag
13
September

De Vossemeren RUN

De Vossemeren RUNVandaag Loop jij graag mee voor het goede doel de 5 of 10km? Of laat je kinderen meelopen met de 500m. (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
09/08
Voor: SK Lommel

Bedankt, jullie hebben mij een groot plezier gedaan, door een puntje te pikken bij STVV.

Piet Roijers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Allen Heath C1500 + CDM32 Kamerplanten
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Win een luchtzuiveraar TWV 135,-
Verloren
Ik ben een sleutel verloren tijdens
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Neos Lommel te gast bij Tieneke van...
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie