Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Nieuw 'Corbie-hotel' opent kortelings

Dinsdag 7 november 2017
Nieuw 'Corbie-hotel' opent kortelings - Lommel
Het nieuwe Corbie Hotel aan de Ring opent op 25 november. De familie Koch, die al Corbie Hotels uitbaat in Mol, Geel en Lommel-centrum, investeerde 7 miljoen in het nieuwe hotel, dat zich vooral richt tot een zakelijk cliënteel. De werkzaamheden aan het nieuwe hotel namen iets meer dan een jaar in beslag. “We hadden aanvankelijk gepland om in september te kunnen openen, maar het heeft iets langer geduurd”, vertelt manager Jan Baptist Koch (foto onderaan). “Niettemin zijn de werkzaamheden voorspoedig verlopen. Enkel het naar binnenhalen van de nutsleidingen heeft voor een vertraging van enkele weken gezorgd.”
Bij de opening telt het hotel 27 kamers, verspreid over 3 verdiepingen. Tegen februari 2018 zal het volledig klaar zijn en dan zijn er 47 kamers, waarvan 20 gemeubelde appartementen voor een langere verhuur. Er worden vijf mensen deeltijds tewerkgesteld. Het nieuwe hotel ligt goed bereikbaar langs de Ringlaan en beschikt over een ondergrondse parking. Het zal 3 sterren dragen. “Omdat we geen 24/24-receptie hebben, zijn het er geen 4. Voor het overige beantwoorden we aan het comfort van een 4-sterrenhotel”, aldus de manager. Bij de bouw werd ook rekening gehouden met duurzame technieken. Zo is het nieuwe TripleAqua-klimaatsysteem geïnstalleerd voor het energiezuinig verwarmen en koelen van de kamers en de andere ruimtes.
Corbie Hotels heeft nu al een hotel met 33 kamers in het centrum, op het Hertog Janplein. “Tijdens de week is dat zo goed als altijd volgeboekt”, zegt Koch. “We moesten geregeld vaste klanten doorsturen. Dan zijn we de rekening beginnen maken en beslisten we om een tweede hotel te bouwen. Lommel groeit op economisch vlak en heeft veel potentieel. Wij geloven in Lommel.” (Foto's Jan Buyens)
Nieuw 'Corbie-hotel' opent kortelingsNieuw 'Corbie-hotel' opent kortelings
Recentste nieuws
  • Vr 10/10 Lommel - Herfst langs het Kanaal van Beverlo
  • Vr 10/10 Lommel - Welke naam krijgt de samengevoegde parochie?
  • Vr 10/10 Lommel - Een keitoffe grootouderdag op de Boudewijnschool
  • Vr 10/10 Lommel - Op boerderijklassen met XCL Wegwijs
  • Vr 10/10 Lommel - Melding van de politie - 10 oktober '25

Kalender Lommel

Vrijdag
10
Oktober

FC Vandenberken QUIZ-avond

FC Vandenberken QUIZ-avondVandaag Op vrijdag 10 oktober 2025 heten we jullie welkom op onze gezellige quiz in het Klosterhof! ??? (…)
Vrijdag
10
Oktober

Zettersprijskamp op Verbroedering Lommel

Zettersprijskamp op Verbroedering LommelVandaag Op 10-10-2025 geeft Verbroedering Lommel zijn eerste zettersprijskamp. Die gaat door in de (…)
Zaterdag
11
Oktober

Anneleen Lenaerts - Vienna Stories

Anneleen Lenaerts - Vienna StoriesMorgen De Limburgse harpiste Anneleen Lenaerts behoort tot de absolute wereldtop. Haar verfijnde (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Wandelstokken Elektrisch mes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Jazz drummer
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Nieuw 'Corbie-hotel' opent kortelings
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie