Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Onterecht afgekeurd doelpunt nekt Lommel SK

Maandag 15 februari 2021
Onterecht afgekeurd doelpunt nekt Lommel SK - Lommel
Lommel SK moest vanavond ‘gehandicapt’ naar Westerlo, maar kon toch nog een mooie ploeg op het plein brengen. Opvallendste afwezigen waren uiteraard Svedkauskas, Ugalde en Kis. En ook op de bank nog steeds geen Manning, maar wel Kujovic. Uiteindelijk werd het 1-1 - een onterecht afgekeurde goal wegens vermeend buitenspel weerhield Lommel van de overwinning.
De eerste doelpoging was voor Lommel in de derde minuut via een schot(je) van Zaroury waar de lokale keeper weinig moeite mee had. In de 7de minuut een bijna-schot in de zestien voor Moreno, maar hij kreeg de bal niet onder controle. Pas in de 12de minuut kon, ook de thuisploeg een eerste keer op doel schieten, maar de vervanger van Svedkauskas, de Engelsman Grimshaw, kweet zich perfect van zijn taak en tikte de bal in hoekschop. Even later dribbelde Plumain meerdere tegenstanders in de zestien, maar een goed schot kwam er niet uit voort. In de 22ste minuut de eerste echte kans voor Westerlo, en ook nu moest Grimshaw zijn kunnen laten zien op een vrijschop… hij duwde met beide handen een gemaakte goal uit zijn doel. Op het half uur kopte dan Cicek van dichtbij vlak op de Lommelse goalie. En een tweetal minuten later een geweldige knal van Henkens, maar net gered door de keeper in hoekschop. Op deze hoekschop kopte Verschueren maar net naast. En in de 38ste minuut dan dé kans voor Lommel via een erg knappe actie van Moreno, met ook een goed schot afgerond, maar… net naast. Amper een minuutje later alweer een goeie kans, deze keer voor Troonbeeckx. In de laatste minuut van een aantrekkelijke eerste helft knalde Tuur Dierckx ook nog over, en daarmee zat deze periode erop, met toch de beste kansjes voor Lommel SK. Maar rusten dus met 0-0.
Westerlo kwam het gretigst uit de kleedkamer, maar een echte kans leverde dat voorlopig niet op. Pas in de 56ste minuut kon de thuisploeg even dreigen met een schot van Dierckx. Onmiddellijk daarna een geweldige flater in de Lommelse verdediging, waarop Van Eenoo de 1-0 tegen de netten kon jagen. In de 63ste minuut kon Lommel gelijkmaken… maar de scheids beoordeelde een buitenspel, en het feestje ging niet door. Op de beelden achteraf konden we nochtans zien dat doelpuntenmaker Neven helemaal niet buitenspel stond… Jammerlijk beslissing dus van de scheids. Twee minuten later zette ook Zaroury zich nog eens door, maar zijn schot ging vrij onbesuisd voorlangs. Twintig minuten voor affluiten een dubbele wissel bij Lommel, met Thordarson en Saito als nieuwe spelers, en dit leverde onmiddellijk enkele goeie acties op. In de 80ste minuut een knap schot van Neven, maar via de rug van een verdediger ging dit in hoekschop. En nog amper een minuutje later een grote kans voor Moreno, maar net naast. En Lommel bleef nu drukken, en even later kopte kapitein Neven Lommel dan toch verdiend langszij: 1-1. In de 87ste minuut zagen we nog een rode kaart voor Seydoux, en Westerlo nog even met z'n tienen.
Besluit: een erg aantrekkelijke partij die op 1-1 eindigde, maar mits iets meer efficiëntie én het niet afkeuren van een geldig doelpunt had er meer ingezeten. Een wedstrijd waar bij Lommel ook vooral Moreno zich in gunstige zin liet opmerken.
Recentste nieuws
  • Wo 2/07 Het olifantenpaadje
  • Di 1/07 Lommel - Brandweer rukt uit voor heidebrand
  • Di 1/07 Lommel - Weerstandslaan wordt speelstraat
  • Di 1/07 Lommel - Drie huurlingen weg bij Lommel SK
  • Di 1/07 Lommel - OKRA Zomert in de Moffel

Kalender Lommel

Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkVandaag Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Morgen Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Microgolfoven Mobiele airco
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Onterecht afgekeurd doelpunt nekt Lommel SK
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie