Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Met Leon op stap in Lommel Barrier

Maandag 10 februari 2025
Groeten uit Lommel
Met Leon op stap in Lommel Barrier - Lommel
In deze rubriek kijkt Leon Van Ham op zijn eigenzinnige manier naar de Lommelse natuur van de voorbije weken. Want dat kan hij als de besten, de natuur tijdens alle seizoenen op een aparte manier op beeld vastleggen!
Vandaag trekken we met hem naar Lommel Barrier, een Lommelse wijk pal op de grens met Overpelt. Tijdens de Tweede Wereldoorlog zou Lommel-Barrier een week lang op de frontlijn tussen Engelse en zich terugtrekkende Duitse troepen komen te liggen, na de verovering van brug negen - of Joe's Bridge - over het Kempisch Kanaal of het Kanaal Bocholt-Herentals. De brug diende als springplank voor het grondoffensief van de Operatie Market Garden.
Nu gaat het er veel vredelievender aan toe. Je kan heerlijk wandelen en fietsen langs het kanaal, er wordt stevig gebouwd aan nieuwe appartementen met uitzicht op het groen en het kanaal, er ligt een prachtig groen park om tot rust te komen terwijl de kinderen zich uitleven in de avonturenspeelplaats, met een grote visvijver als blikvanger waar je het kunstwerk 'Paaseiland op vakantie' van Sjer Jacobs kan bewonderen, de dapperste kleintjes kunnen de Tutterweg wandelen en op het einde hun tutje achterlaten bij een elf, en onder de brug is plaats genoeg voor een vogel om een nestje te bouwen. Bouwmaterialen vindt hij genoeg in de omliggende bossen.
Met Leon op stap in Lommel BarrierMet Leon op stap in Lommel BarrierMet Leon op stap in Lommel BarrierMet Leon op stap in Lommel Barrier
Met Leon op stap in Lommel BarrierMet Leon op stap in Lommel BarrierMet Leon op stap in Lommel Barrier
Met Leon op stap in Lommel BarrierMet Leon op stap in Lommel BarrierMet Leon op stap in Lommel BarrierMet Leon op stap in Lommel Barrier
Nieuwere berichten in 'Groeten uit Lommel'
  • 07/11/'25Lommel - Herfst, door de lens van Leon
  • 09/10/'25Lommel - Mistige bosfoto's hebben iets magisch
  • 23/09/'25Lommel - Schaapjes op de Blekerheide
Oudere berichten in 'Groeten uit Lommel'
  • 20/01/'25 Lommel - De eerste sneeuw, door de lens van Leon
  • 30/12/'24 Lommel - Het jaaroverzicht van Leon Van Ham
  • 06/12/'24 Lommel - Goudbruine kleuren

Kalender Lommel

Zaterdag
29
Augustus

Prikkelende kampvuuravond

Prikkelende kampvuuravondEen kring van sensuele vrouwen, de brandende hitte van het vuur & prikkelende gesprekken die (…)
Zaterdag
29
Augustus

Het nachtelijk leven in de Vloeiweiden

Het nachtelijk leven in de VloeiweidenNatuurpunt geeft jou een unieke kans geven om mee op een schemersafari te gaan. Niet alleen gaan (…)
Zondag
30
Augustus

Ontdek de Kattenrijten in Kattenbos!

Ontdek de Kattenrijten in Kattenbos!Ga mee op ontdekking door de prachtige Katrijt-vallei! Laat je betoveren door de paarse (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
09/08
Voor: SK Lommel

Bedankt, jullie hebben mij een groot plezier gedaan, door een puntje te pikken bij STVV.

Piet Roijers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Houder voor fopspeentjes Kot fiets
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Ook opzoek naar gezonde lucht ?
Verloren
Ik ben een sleutel verloren tijdens
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Met Leon op stap in Lommel Barrier
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie