Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Op zoek naar een mooie bruidsjurk?

Donderdag 11 april 2024
Op zoek naar een mooie bruidsjurk? - Lommel
Ben je op zoek naar een bruidsjurk? Heb je dan al eens aan een tweedehandse bruidsjurk gedacht? Want het is niet omdat de jurk al eens door iemand anders op de meest belangrijke dag van haar leven gedragen is dat ze niet meer uniek is en jou niet beeldig zou staan?
Ga eens een kijkje nemen in Kringboetiek Chique Lommel in de Kerkstraat. Want vanaf zaterdag 13 april opent daar een echte trouwjurkenbeurs, met een groot aanbod aan jurken in diverse stijlen en maten. Een beurs uniek in haar soort voor kringloopwinkels. Ook bruidsaccessoires, trouwschoenen, kostuums voor heren en kledij voor bruidsjongens en -meisjes zullen er in de winkel te vinden zijn. De winkel wordt voor die gelegenheid dus omgetoverd tot een waar trouwparadijs.
En om het shoppen compleet te maken, kan je nu zaterdag genieten van nog heel wat bruiloft geïnspireerde randactiviteiten. Zo kan je tijdens het shoppen genieten van een bijbehorend hapje en drankje, je tussen 13.30 en 16.30 uur laten inspireren door de modellen tijdens enkele mini-modeshows of kan je er tussen 11 en 17 uur make up tips krijgen.
Laura Raeymaekers, van vzw de Biehal: “Een trouwjurk kiezen is een speciale én unieke gebeurtenis en met deze trouwjurkenbeurs willen we daarop inspelen. We hebben vanaf zaterdag een 60-tal trouwjurken in onze Kringboetiek Lommel hangen, ideaal voor tweedehandsliefhebbers. Allemaal jurken die perfect nog een tweede rondje liefde kunnen uitdelen.”
Kringboetiek Chique Lommel is open van 9.30 tot 17.30 uur (gesloten op zon- en feestdagen).
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Politie waakt over veiligheid tijdens recordeditie
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
2 beeldjes G.Armani Appartement, garage te Blankenbe
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Op zoek naar een mooie bruidsjurk?
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie