Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

OV4 LEF omarmt leerlingen

Zondag 11 februari 2024
OV4 LEF omarmt leerlingen - Lommel
Campus X plus en SBSO Helix van GO! Scholengroep Xpert slaan de handen in elkaar en starten samen opleidingsvorm OV4 LEF, regulier secundair onderwijs met een buitengewone omkadering. Vanaf september 2024 zijn leerlingen met een motorische beperking (type 4) of ASS, autismespectrumstoornis (type 9) welkom in de A- en B stroom van het 1e leerjaar secundair onderwijs. OV4 LEF is het antwoord op de groeiende behoefte aan onderwijs dat alle leerlingen omarmt, ongeacht hun uitdagingen. Door een brug te slaan tussen regulier en buitengewoon onderwijs, zorgen ze ervoor dat elk kind zich volledig kan ontwikkelen in een omgeving die hen respecteert en waardeert. De slogan ‘Hier ben ik!’ staat symbool voor de eigenheid van ieder individu en het feit dat elke jongere verdient te schitteren! Met de opening van OV4 LEF zetten Campus X plus en SBSO Helix een belangrijke stap voorwaarts in het inclusief onderwijs.
Recentste nieuws
  • Wo 15/10 Publiek...
  • Wo 15/10 3 miljoen ton huishoudelijk afval in 2024
  • Wo 15/10 Lommel - La Bellina, Italiaanse mode met hart en ziel
  • Wo 15/10 Lommel - Woar zitt'n die West-Vlamingen in Limburg?
  • Di 14/10 Lommel - Overkapping Ringlaan alweer vertraagd

Kalender Lommel

Woensdag
15
Oktober

Jan Leyers - Bij de Duitsers

Jan Leyers - Bij de DuitsersVandaag Jan Leyers maakte een lange reis door Duitsland en vond een land in diepe crisis. Wat is er met de (…)
Woensdag
15
Oktober

Kookreeks bij Femma Kattenbos

Vandaag De volgende kooklessen zijn op 15 oktober en 19 november 2024 Elke les gaat door in de Klosterhof (…)
Donderdag
16
Oktober

Filatelie met Postzegelkring "De Eik

Filatelie met Postzegelkring Morgen De ledenbijeenkomst van Kon. Postzegelkring ‘De Eik’ Lommel zal deze maand doorgaan op donderdag (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Fopspeentjes Nûby -6m Decoupeerzaag
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Cd carocel
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » OV4 LEF omarmt leerlingen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie