Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Parijse ambiance in De Adelberg

Zondag 25 februari 2024
Parijse ambiance in De Adelberg - Lommel
Accordeon Folie veegt alle clichés over de accordeon van de baan en wil een lans breken voor accordeonisten en hun instrument. Gisterenavond kon je genieten van de vierde editie die je meenam naar Frankrijk en de wereld van de musette. Een heerlijk avondje Parijse ambiance in Lommel.
Accordeon Folie IV ontving topmuzikanten uit zowel eigen land als uit Frankrijk. Gwen Cresens deelde vol passie zijn kennis over de accordeon en de Parijse blues en presenteerde jonge talenten Jaëla Verheye (20) en Tristan Van der Keelen (16) (foto 1 onder), twee van Vlaanderens meest beloftevolle conservatoriumstudenten. Zij lieten in de Kleine Zaal een sterk staaltje accordeonspel horen.
Het expressieve Duo Paris-Moscou (foto boven) opende het festivalconcert in de schouwburg. Domi Emorine & Roman Jbanov zorgden voor vuurwerk met traditionele volksmuziek afgewisseld met originele composities. Na de pauze stond het virtuoze Marcel Loeffler Quartet op het programma. Zij combineerden tijdens een sfeervol concert traditionele gipsy jazz met moderne invloeden.
Als afsluiter was er het après-concert van Duo Septyn, met Seppe Vande Walle op accordeon en Tijn Huylebroeck op piano en gitaar. Het publiek kreeg in de knusse en ongedwongen setting van de Cultuurbar een heerlijke mix geserveerd van swing musette, tango en lichte jazz.
Accordeon Folie IV was een voltreffer! Het publiek genoot duidelijk van dit muzikale bad en van de ambiance. Op naar een volgende editie.
(Foto's CC De Adelberg)
Parijse ambiance in De AdelbergParijse ambiance in De AdelbergParijse ambiance in De Adelberg
Recentste nieuws
  • Za 11/10 Voorzitterswissel bij KANL
  • Za 11/10 Molleke - 11 oktober '25
  • Vr 10/10 Lommel - Herfst langs het Kanaal van Beverlo
  • Vr 10/10 Lommel - Welke naam krijgt de samengevoegde parochie?
  • Vr 10/10 Lommel - Een keitoffe grootouderdag op de Boudewijnschool

Kalender Lommel

Zaterdag
11
Oktober

Anneleen Lenaerts - Vienna Stories

Anneleen Lenaerts - Vienna StoriesVandaag De Limburgse harpiste Anneleen Lenaerts behoort tot de absolute wereldtop. Haar verfijnde techniek, (…)
Zaterdag
11
Oktober

Kunstexpositie KULAV Lommel

Kunstexpositie KULAV LommelVandaag Unieke kunstexpositie bij Kulav – oktober 2025 Zeven getalenteerde kunstenaars tonen hun passie en (…)
Zaterdag
11
Oktober

Kolonie Kermis Koersen

Kolonie Kermis KoersenVandaag Bijna Kolonie Kermis betekent ook bijna koers. Ook nu zullen er weer twee wielerwedstrijden (…)
Zaterdag
11
Oktober

Basketbalwedstrijd BBC Croonen Lommel

Basketbalwedstrijd BBC Croonen LommelVandaag Zaterdag 11 oktober speelt de Heren A-ploeg om 20.30u thuis tegen Woluwé. Lommel staat (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Reisgidsen Grijze huisvuilzakken
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Parijse ambiance in De Adelberg
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie