Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Pijnlijke zondag voor Murphy's Ladies

Maandag 4 maart 2024
Pijnlijke zondag voor Murphy's Ladies - Lommel
Dat de Arendonk Pinkbulls hun naam waardig zijn bewezen ze gisteren met een 82-14 thuiswinst in het rugby tegen de sterke Lommelse Murphy-dames. Maar zelfs na dit zware verlies was de Lommelse coach tevreden. Voor hem was dit de eerste match van het seizoen dat de Murphy's dames als ploeg echt diep zijn gegaan. Ze hebben doorzettingsvermogen en grinta getoond en hebben nooit opgegeven.
In het begin van de wedstrijd was niet iedereen voorbereid op de harde tackles en contacten van de tegenstander, maar niemand liet zich hierin kennen. Het waren moeilijke omstandigheden: beginnen met één wissel en dan wegens een zware blessure geen wissels meer over hebben. Niemand 'mocht' opgeven en dat hebben de dames ook niet gedaan. De Murphy's-dames hebben goed samen gespeeld en hun verdedigende lijn van begin tot eind opgesteld. Arendonk heeft moeten werken voor elk punt dat ze scoorden en moest, om door de Lommelse verdediging te geraken, echt op individueel spelerstalent rekenen. De Murphy's hebben zeker wel enkele tackles gemist, maar op de honderd of meer tackles die ze maakten, waarvan vele harde, is het aantal gemiste niet noemenswaardig. Arendonk moest stevig clearen voor balbehoud.
In de aanval twijfelde Lommel iets te lang over wie er over de ruck ging staan waardoor het de bal na een paar fases terug kwijt was. Er was veel ruimte aan de zijkanten waar de dames niet vaak zijn geraakt. Lommel heeft misschien 15 minuten aangevallen en daar zijn 14 punten uit voortgekomen. Geen slechte balans. Ze kennen nu hun werkpunten.
De score oogt misschien niet zo positief, maar komt absoluut niet overeen met de teamprestatie die geleverd is . De coach was onder de indruk over hoe hard de dames voor elkaar hebben gevochten en over de mentaliteit waarmee ze dat deden. De Lommelse dames hebben zich 300% vol gegeven en hebben vermoedelijk allemaal een pijnlijke zondag achter de rug...
Deze week staan er nog twee leuke trainingen op de planning en dan is het team klaar om zaterdag naar Eeklo te trekken. Succes dames!
PS: De dames zijn blijvend op zoek naar aanvullend talent voor de ploeg. Voel je vrij om te komen proberen! De leeftijd van de ploeg ligt tussen de 14 en de 41. Wie durft?
(EM)
Pijnlijke zondag voor Murphy's LadiesPijnlijke zondag voor Murphy's LadiesPijnlijke zondag voor Murphy's LadiesPijnlijke zondag voor Murphy's Ladies
Recentste nieuws
  • Za 18/10 954 kilometer file per werkdag
  • Za 18/10 Molleke - 18 oktober '25
  • Vr 17/10 Lommel - Geef warmte met een paar sokken!
  • Vr 17/10 Lommel - Klanten Alma tellen mee met mensen in armoede
  • Vr 17/10 Lommel - Lekker druk op ontbijt Dag van de Jeugdbeweging

Kalender Lommel

Zaterdag
18
Oktober

Barbara Dex - From Dolly to Dex

Barbara Dex - From Dolly to DexVandaag Barbara Dex en countrymuziek vormen een perfecte match. Barbara haalt inspiratie bij legendarische (…)
Zaterdag
18
Oktober

Kunstexpositie KULAV Lommel

Kunstexpositie KULAV LommelVandaag Unieke kunstexpositie bij Kulav – oktober 2025 Zeven getalenteerde kunstenaars tonen hun passie en (…)
Zaterdag
18
Oktober

Kleinveetentoonstelling

KleinveetentoonstellingVandaag kleinveeshow met kippen, konijnen, cavia's en duiven. gratis inkom
Zaterdag
18
Oktober

Open-molenzaterdag

Open-molenzaterdagVandaag De Leyssensmolen is vandaag vrij te bezoeken. Molenaars laten U kennismaken met de werking van de (…)
Zaterdag
18
Oktober

Crea tentoonstelling Werkplaatsen

Crea tentoonstelling WerkplaatsenVandaag Op Zaterdag 18 oktober en zondag 19 oktober organiseert Okra Werkplaatsen een crea (…)
Zaterdag
18
Oktober

Wijnproefavond OKRA

Vandaag Het Frans wijnhuis Domaine Des Lauribert komt ons voor een derde maal vergasten op (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Kannen Teak kast
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muzikanten gezocht
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Pijnlijke zondag voor Murphy's Ladies
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie