Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

PVDA gaat voor betaalbare energie

Zaterdag 5 mei 2018
PVDA gaat voor betaalbare energie - Lommel
Gisterenavond presenteerde Sooi Van Limbergen, lijsttrekker van PVDA, de resultaten van hun grote bevraging. “De afgelopen maanden trokken we van deur tot deur in de verschillende delen van Lommel. We vroegen wat anders kan en wat er beter moet in Lommel. Want de democratie begint met luisteren naar de mensen. Meer dan 600 Lommelaren hebben onze bevraging ingevuld”, verduidelijkte de kopman van de PVDA. Hij voegde eraan toe dat deze bevraging past binnen een project om te gaan voor een stad op maat van de mensen. “Onze voorstellen komen dus van de Lommelaren zelf. Het is geen verre utopie, maar wel een dringende noodzaak om de prioriteiten terug juist te stellen. Om de stad niet laten draaien op maat van grootgraaiers en private zorgbedrijven, maar op maat van de werkende mensen, van de jongeren en van mensen die het moeilijk hebben. Het is programma van iedereen die opkomt voor een stad op mensenmaat”.
Aan de hand van deze bevraging zal de PVDA verkiezingsprogramma uitwerken. “Uit de bevraging komt dat de mensen vooral een betaalbare stad willen. Uit tien thema’s zet 60 procent van de mensen dit thema in de hun top drie. Daar gaan we dan ook op inzetten. Met de geplande bouw van het Zonnepark kunnen we naar een stad gaan waar duurzaam en goedkoop hand in hand gaat. Een stad waar er op een democratische en transparante manier wordt omgegaan met energievoorziening. Maar we zullen ook pleiten voor een stad die zorgt voor gratis toegang tot de huisarts, zoals onze dokters bij Geneeskunde voor het Volk klaarspelen. Maar we willen verdergaan, naar een stad waar dit wordt uitgebreid met meer dokters, psychologen, diëtisten en verpleegkundigen. Een stad zonder wachttijden bij de geestelijke gezondheidszorg en niet bij de rusthuizen. Wij gaan voor een stad op mensenmaat”, besluit Van Limbergen.
Uit de resultaten van de enquête blijkt tevens nog dat de deelnemers ervan willen gaan voor een veilig Lommel, ook veiligheid voor fietsers en voetgangers, met betere en meer fietspaden, maar ook een verkeersvrije Kerkstraat (tijdens de winkeluren), pendelbussen van centrum naar wijken en industrieterreinen, een dynamische jeugdhuis in het centrum en méér inspraak bij grote projecten en beleidspunten.
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Ventilator Kienhout voor aquarium
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » PVDA gaat voor betaalbare energie
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie