Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Ruim 11 miljoen euro voor sociale woningen

Maandag 8 mei 2017
Vlaams minister van Wonen Liesbeth Homans (N-VA) investeert een recordbedrag in extra sociale woningen, ook in Lommel.  Voor Lommel investeerde Liesbeth Homans de voorbije drie jaar meer dan 7 miljoen euro in 48 nieuwbouwprojecten. Daarnaast maakte ze in dezelfde periode een budget vrij van bijna 4  miljoen euro voor 45 renovatieprojecten. Aan dit investeringsritme en de bijhorende recordbedragen zit minister Homans momenteel al voor op het groeipad van 50.000 bijkomende sociale woningen tegen 2025, zoals uitgetekend in het grond- en pandendecreet. In totaal kwamen er al meer dan 28.000 sociale woningen bij. Dan houden we nog geen rekening met het recordbedrag van 866 miljoen euro dat in 2016 werd geïnvesteerd voor de bouw en renovatie van sociale woningen.
Minister Homans (N-VA) wil meer Vlamingen aan een sociale woning helpen. Nooit eerder werd er zo fors geïnvesteerd in sociale woningen als tijdens deze regeerperiode. Voor de provincie Limburg alleen al spreken we over een bedrag van 278.031.603 euro, goed voor 4.401 bijkomende sociale woningen en renovaties – en dat is ook goed nieuws voor Lommel.
“Met dit nieuws zijn we uiteraard zeer tevreden”, zeggen fractieleider Karel Wieërs ( N-VA ) en Jan Geurts, voorzitter van N-VA Lommel. “Door deze investeringen, kunnen we meer mensen helpen die op zoek zijn naar een betaalbare en kwaliteitsvolle woning”.  “N-VA Lommel ijvert al lang voor niet alleen méér, maar ook betere sociale woningen”, zegt fractieleider Karel Wieërs. “Inzetten op renovatie is noodzakelijk. Te veel huurders betalen nog te hoge energiekosten omdat de woning niet voldoet aan de huidige energienormen. Met deze investeringen wordt de kwaliteit van de woning drastisch verbeterd en wordt de energiefactuur voor de huurder aanzienlijk verlaagd”.
Bovendien wordt er zowel bij nieuwbouw als bij renovatie extra aandacht besteed aan de toegankelijkheid van de woning. “Dat is erg belangrijk”, besluiten Jan en Karel, “niet alleen voor personen met een beperking maar ook voor ouderen, die daardoor langer in hun vertrouwde omgeving kunnen blijven wonen”. (Persmededeling N-VA Lommel)
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Proeftuin en Kriebelplezier van start
  • Di 1/07 Lommel - Puffen en zweten tijdens Grensparkwandeling
  • Di 1/07 Lommel - Leerkrachtenteam Sint-Jan sluit schooljaar af
  • Di 1/07 Lommel - Christel en An van basisschool Sint-Jan
  • Di 1/07 Lommel - Proclamatie schoolverlaters Eymardschool

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkMorgen Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Nieuwe hondenkar Koffiemachine op kastje
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Ruim 11 miljoen euro voor sociale woningen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie