Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Heerlijk kerstgebak op kerstmarkt de Bekelaar

Woensdag 11 december 2024
Heerlijk kerstgebak op kerstmarkt de Bekelaar - Lommel
Vandaag vond de jaarlijkse kerstmarkt plaats in woonzorgcentrum De Bekelaar. Zoals elk jaar bracht dit evenement bewoners, vrijwilligers en bezoekers samen in een gezellige kerstsfeer. Op de markt stonden heel wat kraampjes met creatieve, zelfgemaakte spulletjes. Van warme gebreide bedsokken, kleurrijke kapstokken en handtassen tot unieke houten kerstversieringen, het aanbod was groot. Maar er was niet alleen vanalles te koop, ook de Kerstvrouw was aanwezig, én er was heerlijk kerstgebak en een hoop gezelligheid.
Een bijzonder kraam was gereserveerd voor de handgemaakte creaties van bewoners die deelnemen aan de wekelijkse hobbygroepen. De dames van de 'vrouwenhobby' op dinsdagochtend maakten gehaakte kapstokken, tassen en engeltjes. Onder begeleiding van Christiane, een ervaren vrijwilligster, Annick, de nieuwe zorgcoördinator vol frisse ideeën, en Heidi wordt er niet alleen hard gewerkt maar ook volop genoten van een kop koffie met iets lekkers en een goed gesprek. De mannen laten zich op maandagavond dan weer van hun beste kant zien tijdens de 'mannenhobby'. Onder leiding van trouwe vrijwilliger en vriend aan huis Geert, die al jaren zijn passie en vakmanschap deelt, worden houten kerstboompjes, dienbladen en andere decoraties gemaakt. Geert is de grote inspirator en handige Harry. Hij wordt bijgestaan door Liesje, de begeleider wonen en leven. Het plezier bij de deelnemers spat ervan af, met schuren, verven en natuurlijk heel veel lachen.
Ook mensen van buitenaf kregen de kans hun spulletjes te verkopen. Ria Vanderhenst (foto 1 onder), een vaste deelneemster, verkocht schattige gehaakte poppetjes en knuffeltjes. De opbrengst hiervan gaat naar het Kinderkankerfonds.
De Kerstvrouw zorgde voor extra magie door lekkernijen uit te delen en met bezoekers op de foto te gaan.
De totale opbrengst van de kerstmarkt wordt verdeeld onder verschillende initiatieven binnen het woonzorgcentrum. Voor de dames betekent dit nieuwe materialen om hun hobby voort te zetten. De mannen gebruiken hun opbrengst om samen iets leuks te ondernemen, zoals een bowlingavond, een etentje of een culturele uitstap.
Tot slot wil De Bekelaar alle vrijwilligers bedanken voor hun tomeloze inzet en vriendschap. Zonder hen zou dit warme, creatieve en verbindende evenement niet mogelijk zijn. Dankzij hun enthousiasme was de kerstmarkt opnieuw een groot succes.
(Foto's Robert Boons)
Heerlijk kerstgebak op kerstmarkt de BekelaarHeerlijk kerstgebak op kerstmarkt de BekelaarHeerlijk kerstgebak op kerstmarkt de Bekelaar
Heerlijk kerstgebak op kerstmarkt de BekelaarHeerlijk kerstgebak op kerstmarkt de BekelaarHeerlijk kerstgebak op kerstmarkt de Bekelaar
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Spullen voor aquarium Nieuwe hondenkar
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Heerlijk kerstgebak op kerstmarkt de Bekelaar
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie