Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Vlaams zilver voor Lovoc-jongens U11

Donderdag 2 mei 2019
Vlaams zilver voor Lovoc-jongens U11 - Lommel
Een week na hun bekerwinst in Maaseik was het gisteren de grote dag voor de jongens U11 2 tegen 2 van Lovoc. Ze mochten Limburg vertegenwoordigen op het Vlaams kampioenschap in het Eurovolleycenter te Vilvoorde. Een spannende dag, met 4 wedstrijden voor de boeg tegen de kampioenen van de 4 andere Vlaamse provincies!
De eerste match ging tegen Volmar Ekeren uit Antwerpen. Ekeren speelde al de tweede wedstrijd, zij waren dus al van hun stress verlost. De eerste set was voor Lovoc, maar in set 2 maakten de jongens te veel foutjes. Het werd 1-1, maar Lovoc verloor op punten. De tweede wedstrijd, tegen het Oost-Vlaamse BMV Beveren-Melsele, zou een makkie worden. Dachten ze... Maar de eerste set werd een thriller van jewelste! Lovoc won die gelukkig met maar liefst 33-31. De 2de set ging gelukkig wat vlotter, Lovoc won met 2-0. Na de middagboterhammetjes moesten de jongens het veld op tegen het Vlaams-Brabantse VBT Machelen. De boterhammen hadden hen duidelijk de nodige energie gegeven, de jongens waren goed onder stoom geraakt en lieten mooi volleybal zien. Lovoc walste vlot over Machelen, de wedstrijd ging met 2-0 naar Limburg. Met nog 1 wedstrijd te gaan kon begonnen worden met tellen. Wie kon met het goud aan de haal gaan? Helaas stelde de coach vast dat de 2de plek nog het hoogst haalbare was. Daarvoor moest nog 1 set gewonnen worden, en ook de wedstrijd moest op punten naar Lommel gaan. Dat is dan ook wat de jongens met glans gedaan hebben! Ze wonnen met 1-1 op punten van het West-Vlaamse Rembert Torhout. Een welverdiende tweede plaats dus voor de Limburgse jongens, na kampioen Ekeren. Ze mochten, fier als ze zijn, met hun zilveren medaille op de foto met de mascotte van de Yellow Tigers. Proficiat aan de 5 jongens en hun coach!
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Bijna helft woningen ongeschikt
  • Di 1/07 Lommel - Eerste hulp kan echt het verschil maken
  • Di 1/07 Lommel - Politie waakt over veiligheid tijdens recordeditie
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
2 houten kandelaars Zwarte omafiets
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Vlaams zilver voor Lovoc-jongens U11
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie