Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Voorzorgsmaatregelen in twee cafés in centrum

Donderdag 29 juni 2017
Half mei kreeg het Vlaams Agentschap Zorg en Gezondheid de melding dat een Lommelaar in het ziekenhuis was opgenomen met tuberculose. Ditzelfde agentschap gaat nu midden juli uit voorzorg een tuberculosetest organiseren voor de klanten van twee cafés in het Dorp waar de man vaste klant was. Dit is de vaste procedure bij alle TBC-gevallen, waarbij mensen uit de directe omgeving steeds getest worden, en het heeft verder niets te maken met de omstandigheden in de betrokken cafés, enkel en alleen met het feit dat de man er veel kwam en dus ook met andere bezoekers in aanraking kwam.
Specifiek gaat het om de cafés Melchior en Stamineeke aan het marktplein. Het Vlaams Agentschap Zorg en Gezondheid heeft in samenwerking met de cafébazen een groep van een zestigtal mensen schriftelijk op de hoogte gebracht. Iedereen die meerdere uren met de bewuste persoon in dezelfde ruimte heeft doorgebracht en zich ook zorgen maakt, wordt aangeraden om zich te laten screenen. Overdreven ongerustheid is echter absoluut niet nodig: de kans op besmetting is enkel groot bij een langdurig contact van héél erg dichtbij. En zelfs niet iedereen die de bacteriën inademt, wordt ziek. Een occasionele klant, die er recent eens iets heeft gedronken, moet zich dus absoluut geen zorgen maken, enkel direct contact met betrokken persoon kan een reden zijn tot een eventuele test!
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Politie waakt over veiligheid tijdens recordeditie
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Muurkaarshouder Raamposter jongen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Voorzorgsmaatregelen in twee cafés in centrum
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie