Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Wouter Vrancken nieuwe trainer Lommel SK

Dinsdag 2 mei 2017
Wouter Vrancken nieuwe trainer Lommel SK - Lommel
Het is nog even wennen om terug de naam Lommel SK te gebruiken, maar voor de meeste supporters zal dit géén probleem zijn, integendeel. Vandaag werd dus de nieuwe trainer voorgesteld, en zoals verwacht werd dit Wouter Vrancken (foto midden). Na een carrière als speler bij o.a. STVV, Genk, AA Gent, KV Mechelen en Kortrijk, was hij nu bezig aan een blitzcarrière als trainer met THES Sport. Hij loodste deze ploeg van vierde naar tweede amateurklasse en maakt op dit ogenblik zelfs nog kans om met deze ploeg naar eerste Amateurs te promoveren via de Eindronde. Wouter tekende een contract van één jaar bij Lommel met optie tot een tweede seizoen. Voor zowel de voorzitter als sportief manager was Wouter de beste keuze omdat hij de winnersmentaliteit in zich heeft die nauw aansluit bij het DNA van de club. Uiteraard had de nieuwe coach ook liever in 1B gestart, maar zijn beslissing werd hier niet door beïnvloed, en hij heeft een rotsvast geloof in het Lommelse project. Dat dit enige druk zal meebrengen volgend seizoen, om direct terug te promoveren, beseft hij ook wel, maar stiekem hoopt ook hij nog op het achterpoortje 'Moeskroen' waarvan op 10 mei uitspraak wordt gedaan. Na de persvoorstelling waren de dames van de Green Angels er als de kippen bij om alvast met de nieuwe (en oude) trainer op de foto te gaan... (Foto's Jan Buyens)
Wouter Vrancken nieuwe trainer Lommel SKWouter Vrancken nieuwe trainer Lommel SK
Recentste nieuws
  • Vr 10/10 Lommel - Welke naam krijgt de samengevoegde parochie?
  • Vr 10/10 Lommel - Een keitoffe grootouderdag op de Boudewijnschool
  • Vr 10/10 Lommel - Op boerderijklassen met XCL Wegwijs
  • Vr 10/10 Lommel - Melding van de politie - 10 oktober '25
  • Vr 10/10 Lommel - Neos ontdekt het geheim van ambachtelijke kaas

Kalender Lommel

Vrijdag
10
Oktober

FC Vandenberken QUIZ-avond

FC Vandenberken QUIZ-avondVandaag Op vrijdag 10 oktober 2025 heten we jullie welkom op onze gezellige quiz in het Klosterhof! ??? (…)
Vrijdag
10
Oktober

Zettersprijskamp op Verbroedering Lommel

Zettersprijskamp op Verbroedering LommelVandaag Op 10-10-2025 geeft Verbroedering Lommel zijn eerste zettersprijskamp. Die gaat door in de (…)
Zaterdag
11
Oktober

Anneleen Lenaerts - Vienna Stories

Anneleen Lenaerts - Vienna StoriesMorgen De Limburgse harpiste Anneleen Lenaerts behoort tot de absolute wereldtop. Haar verfijnde (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
03/09
Voor: Staf Verboven

Staf (Verboven), gefeliciteerd met je verjaardag!

Cor Wevers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Massagetafel Mooie zwarte leren damesjas
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Jazz drummer
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Wouter Vrancken nieuwe trainer Lommel SK
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie