Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Peer

Breugelhoeve gaat investeren

Dinsdag 21 januari 2014
Breugelhoeve gaat investeren - Peer
Met 35.000 bezoekers was de Breugelhoeve vorig jaar een absolute topper. Na de provinciale erkenning als officieel Trainingscentrum voor de Paardensport - met een subsidieplaatje van 272.000 euro - is nu een concreet en ambitieus actieplan goedgekeurd. Naast een sportief luik komen ook recreatie, educatie en begeleiding voor doelgroepen aan bod. Vandaar het startsein voor het ‘project Breugelhoeve’.
Dat plan omvat: een nieuwe buitenpiste, een lichtstraat boven de grote indoorpiste, professionele sportbodems voor alle rijpistes en een stevige investering in een even energiezuinig als optimaal netwerk voor verwarming, verlichting en elektriciteit. Waarna in het najaar werk wordt gemaakt van een modernere en ook digitale dienstverlening richting bezoekers.
Daarnaast wordt in de komende dagen ook het ‘project Knuffelboerderij’ opgestart. Het gaat hierbij om meer dan de naam laat vermoeden. Natuurlijk zullen de kinderen uit de regio deze 'nieuwe' site ontdekken maar in combinatie met o.m. een nieuw gebouw en een moestuin zullen ook mensen in verschillende vormen van begeleiding hier aan hun trekken komen. Na een periode van planning en onderzoek wordt de realisatie voor voorjaar 2015 voorzien.
Recentste nieuws Peer
  • Zo 25/05 Peer - Nieuwe trainer voor KRC Peer B
  • Zo 25/05 Peer - Werken in Grote-Brogel
  • Zo 25/05 Meer dan 4.000 onderwijsinstellingen
  • Zo 25/05 Soulmates: 25 mei '25
  • Za 24/05 Controle op patserbakken

Kalender Peer

Donderdag
29
Mei

Ligfiets testdag

Ligfiets testdagLigfiets of trike testen op de wielerpiste in Peer
Maandag
2
Juni

Loopband en hometrainer

Kan of durf je niet meer zo goed wandelen of fietsen op de weg? Of gewoon door regen weer en wil (…)
Donderdag
5
Juni

Ontmoetingsnamiddag

Kom genieten van een ijscoupe op onze ontmoetingsnamiddag in De Perelaar.
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
08/05
Voor: Kevin Schildermans

Nog veel geluk samen

Kevin Schildermans
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Peer
Zoekertjes Peer
Aangeboden
Case Logic Fototas Hoekbureau
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Peer
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Peer » Breugelhoeve gaat investeren
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie