Vanavond is het opnieuw tijd voor Classic Cars in het centrum van Peer. Tussen 18 en 23 uur kunnen liefhebbers er weer vele bijzondere voertuigen bewonderen.
Na de succesvolle Volkswagenavond (foto) van 9 juli staat deze editie in het teken van verschillende thema's. Zo krijgen liefhebbers van pre-warvoertuigen, legervoertuigen en alles met blauwe lichten een uitgebreid aanbod voorgeschoteld. Ook motoren en Vespa's zijn van de partij. Zij krijgen vanavond een nieuwe kans nadat hun eerdere thema-avond werd geannuleerd.
Wie houdt van nostalgische voertuigen en een gezellige avondsfeer, kan dus opnieuw terecht in het centrum van Peer voor een gevarieerde bijeenkomst van oldtimers op twee en vier wielen. (Foto Josh Vandijck)