Tijdens het WK Voetbal kunnen supporters in Peer de wedstrijden van de Rode Duivels samen beleven op
groot scherm op het Marktplein. Het stadsbestuur roept inwoners op om in de Belgische kleuren naar het centrum af te zakken en samen voor een sfeervolle supportersavond te zorgen.
De groepswedstrijden die op groot scherm worden uitgezonden zijn:
- België – Egypte op maandag 15 juni om 21 uur
- België – Iran op zondag 21 juni om 21 uur
De wedstrijd Nieuw-Zeeland – België op zaterdag 27 juni om 5 uur wordt niet uitgezonden wegens het vroege aanvangsuur.
Ook eventuele wedstrijden van de Rode Duivels na de groepsfase zullen op groot scherm te volgen zijn, op voorwaarde dat ze op een redelijk uur plaatsvinden.
Onder het motto “Eendracht maakt macht” roept de stad iedereen op om de Belgische driekleur boven te halen, de vlag uit te hangen en samen de nationale ploeg naar succes te schreeuwen.
Tegelijk vraagt de stad aandacht voor verantwoord supportersgedrag. Sportweddenschappen lijken soms een extra spanningselement, maar kunnen afleiden van het sportplezier en brengen risico’s met zich mee. De boodschap luidt dan ook: geniet van de wedstrijden, de sfeer en de teamspirit, zonder je sportbeleving te laten afhangen van een gokje. (Stad Bree - Foto AI)