Vanaf vandaag geldt op het
recyclagepark in Peer de
nieuwe zomeruurregeling. Dat laat stad Peer weten. Inwoners van Peer, verenigingen uit Peer, kleine kmo’s uit Peer en inwoners van andere gemeenten waarvoor Limburg.net het recyclagepark uitbaat, kunnen er voortaan volgens aangepaste openingsuren terecht.
Op dinsdag is het recyclagepark open van 9 tot 12.30 uur en van 13 tot 18 uur. Van woensdag tot en met vrijdag kan je er terecht van 9 tot 12.30 uur en van 13 tot 17 uur. Op zaterdag is het recyclagepark open van 9 tot 12.30 uur en van 13 tot 16 uur.
Op maandag en zondag blijft het recyclagepark gesloten.
Met de zomeruurregeling krijgen bezoekers vooral op dinsdag wat meer tijd om hun afval aan te bieden. De aangepaste openingsuren moeten het gebruik van het recyclagepark tijdens de lente- en zomerperiode vlotter laten verlopen.
Meer informatie is terug te vinden op de
website van stad Peer.