Tijdens de paasvakantie trokken de Peltse scheidsrechters
Matthijs en Kobe naar de
Prague Handball Cup, een van de grootste internationale handbaltoernooien voor jeugdteams in Europa. Daar kregen ze de kans om samen wedstrijden te leiden op internationaal niveau.
Voor beide scheidsrechters betekende het toernooi niet alleen een sportieve uitdaging, maar ook een
waardevolle leerschool.
Door wedstrijden te fluiten met teams uit verschillende landen, kwamen ze in contact met uiteenlopende speelstijlen en tempo’s, wat hun ervaring en inzicht als scheidsrechter alleen maar ten goede komt.
Naast het sportieve aspect was er ook ruimte voor ontmoeting en uitwisseling. Matthijs en Kobe legden contacten met collega-scheidsrechters uit heel Europa, wat zorgde voor interessante gesprekken en het delen van ervaringen.
Met een rugzak vol nieuwe indrukken en kennis keerden ze intussen terug naar België. Een mooie stap vooruit in hun scheidsrechterscarrière – en opnieuw een ervaring rijker. Topprestatie van deze Peltse refs!