Overpelt
CC Palethe start met een nieuw initiatief: "
Kunstcafé". In dat
kunstcafé wordt onder begeleiding van een spreker een thema uitgediept rond kunst en cultuur. Eerste gast in het Kunstcafé is vrijdagavond om 20.30u schrijver
Geert van Istendael. In 1978 schreef hij zijn debuutroman ‘Bomen wijzen niet, maar wuiven’. Naast verhalen, romans en essays schrijft hij ook poëzie.
Volgens voormalig VRT-journalist van Istendael mag in poëzie alles, behalve één ding: de lezer of toehoorder vervelen. Zijn verhaal in dit Kunstcafé is bedoeld voor iedereen die wil luisteren.
“Ik lees alleen voor uit eigen werk. Ik wil daar wel wat bij vertellen, keukengeheimen of literaire en historische referenties. Of ik vertel over sprookjes, poëzie, Duitsland en Brussel.” Een aangename spreker voor iedereen die van kunst houdt of ervan wil leren houden.