Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Bekladde verkiezingsborden omgezet in kunstwerkjes

Dinsdag 17 september 2024
Verkiezingen
Bekladde verkiezingsborden omgezet in kunstwerkjes - Beringen
De afgelopen dagen werden in Beringen maar liefst 7 verkiezingsborden van cd&v Beringen beklad. Opvallend is dat telkens de foto van lijsttrekker en kandidaat-burgemeester Thomas Vints vernield werd. Om dit negatief voorval om te zetten in iets positief, namen kandidaten Johan Oyen en Ann-Sofie Vanoverstijns het heft in eigen handen, en gingen ze op pad in Beringen om van de bekladde verkiezingsborden opvallende kunstwerkjes te maken. Maandagavond tijdens de partijraad van cd&v Beringen ontstond het idee om dit negatief voorval om te zetten in iets positief: “De vernielingen hebben een diep gevoel van onrechtvaardigheid in ons losgemaakt. We konden dit niet zomaar laten gebeuren. De beste ideeën ontstaan aan de toog, zeggen ze wel eens, en ook zo kwam het idee om zélf aan de slag te gaan met de borden. En dan helpt het natuurlijk dat we een kunstenaar op onze lijst hebben: Johan Oyen.” vertelt Ann-Sofie Vanoverstijns. 
“We willen tonen dat we als één team achter Thomas staan”, vult Johan Oyen aan. “Ondanks we nu allemaal druk campagne aan het voeren zijn, stond ik erop om alles te laten vallen, materialen in te pakken en de vernielingen op te fleuren. Elk werkje heeft een unieke invalshoek, maar de basis is steeds een vlam. Dat is logisch, want die symboliseert onze drive voor Beringen en sluit aan met onze slogan ‘vlammen voor Beringen’”, besluit Oyen. 
Cd&v Beringen hoopt met deze actie een einde te maken aan de vernielingen en een positieve boodschap te verspreiden in de stad.
Nieuwere berichten in 'Verkiezingen'
  • 31/01/'25Alea iacta est
  • 26/10/'24Nieuw provinciebestuur
  • 23/10/'24Lommel - Cd&v bestuurt Lommel de komende 6 jaar alleen
Oudere berichten in 'Verkiezingen'
  • 07/09/'24 Leopoldsburg - Vlaams Belang Leopoldsburg-Heppen met volle lijst
  • 05/09/'24 Unizo komt op
  • 26/08/'24 Lommel - 10-puntenprogramma OKRA n.a.v. verkiezingen

Kalender Beringen

Dinsdag
9
December

DIGIPUNT in de Klitsberg

DIGIPUNT in de KlitsbergVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Dinsdag
9
December

Workshop Keramieken Kerstboompjes

Workshop Keramieken KerstboompjesVandaag Wil jij deze feestdagen een unieke en sfeervolle blikvanger in huis? Doe mee met onze gezellige (…)
Dinsdag
9
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Dinsdag
9
December

Opfrissen verkeersregels

Vandaag Hoe zat het ook weer? Opfrissen van de wegcode met een workshop die altijd up-to-date is. (…)
Dinsdag
9
December

Radio Benelux - Durango Sessions

Radio Benelux - Durango SessionsVandaag Elke dinsdag van 20:00-22:00 brengen 2 bands een livesessie gevolgd door een interview . (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Essenhouten salontafel Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Bekladde verkiezingsborden omgezet in kunstwerkjes
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie