Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Planning werken spoorwegbruggen bekend

Maandag 28 juni 2021
Gemeenteraad
Planning werken spoorwegbruggen bekend - Beringen
Voor de elektrificatie van de spoorlijn Hasselt – Mol moeten in Beringen vier bruggen aangepast worden. Deze werken zijn noodzakelijk om plaats te maken voor de nieuwe bovenleiding en om de veiligheid naar deze bovenleiding te verzekeren. De werken gaan van start eind van dit jaar en moeten klaar zijn eind volgend jaar. Dat werd vanavond bekend op de gemeenteraad. De wegbrug in de Stationsstraat wordt vervangen door een nieuw exemplaar met een dubbele rijstrook. De nieuwe brug komt op dezelfde plaats als de huidige brug waardoor de weg gedurende de periode van de werken onderbroken zal zijn. Over deze verbreding had Groen op de gemeenteraad opmerkingen. De oppositiepartij vreest dat door de verbreding de Steeenstortstraat meer zal gebruikt worden als sluipweg tussen Beringen-Mijn en Koersel. (zie verder op deze pagina)
De borstwering van de fietsbrug in de Steenstortstraat wordt aangepast zodat er gesloten panelen - als veiligheidsmaatregel - boven de bovenleiding geplaatst kunnen worden. Ze verhinderen dat objecten doorheen de borstwering kunnen gestoken worden die de bovenleiding kunnen raken.
De huidige fietsbrug in de Zandstraat in Beringen-Centrum wordt vervangen door een nieuw exemplaar. De nieuwe brug komt ten zuiden van de bestaande brug, centraal tussen de Sint-Catharinastraat en de Schutterstraat. De brug zal een bredere doorgang hebben. De huidige brug blijft in dienst totdat de nieuwe klaar is.
De brug op de Koerselsesteenweg wordt vervangen door een nieuwe brug. De nieuwe brug, in beton, zal bestaan uit 2 overspanningen. De breedte van de brug wordt vergroot, hierbij wordt de rijweg fysiek afgescheiden van voet- en fietspaden. “We trachten de eventuele hinder op de Koerselsesteenweg zoveel mogelijk beperken. Daarom zal de brug in eerste instantie naast de bestaande brug gebouwd worden en vervolgens - na de afbraak van de bestaande brug - ingeschoven worden. Daarnaast zullen alle eventuele omleidingen tijdig gecommuniceerd worden via de communicatiekanalen van de stad.”, zegt schepen Vanhees.
Nieuwere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 11/03/'26Lommel - Discussie over livestream van spreekrecht
  • 11/03/'26Pelt - Oppositie stelt vragen bij Burgerbudget
  • 10/03/'26Pelt - Burgerbudget voor inwonersinitiatieven in Pelt
Oudere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 28/06/'21 Beringen - Hoe staat het met de ontwikkelingen in Paal?
  • 28/06/'21 Beringen - Vraag over PFOS
  • 28/06/'21 Beringen - 'Sluipverkeer uit de Motstraat houden'

Kalender Beringen

Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarVandaag Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Woensdag
11
Maart

Samenlezen in de Bib

Samenlezen in de BibVandaag Een leesbegeleider leest een kort verhaal en een gedicht terwijl jij in alle rust meeleest of (…)
Donderdag
12
Maart

Michael Van Peel: Farce Majeur

Michael Van Peel: Farce MajeurMorgen Van Peel fileert de tijdsgeest als vanouds. Met lachen en opstaan. We komen er wel door. Ook (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Caravan Auto , aangepast voor rolstoel verv
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Planning werken spoorwegbruggen bekend
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie