Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Team Zipa scoort sterk op finale First Lego League

Maandag 18 februari 2019
Ploeg in de kijker
Team Zipa scoort sterk op finale First Lego League - Beringen
De leerlingen van Team Zipa van Freinetschool De Step in Beringen presteerden ook dit jaar weer sterk prijs tijdens de Benelux-finale van de FIRST LEGO League, een techniekwedstrijd met Lego-robots. Voka – KvK Limburg en Confederatie Bouw Limburg organiseerden op 30 november de Limburgse finale van de FIRST LEGO League. Er namen toen 53 ploegen deel, goed voor 750 leerlingen. De eerste drie teams verzekerden zich via die weg voor een plaats op de Benelux-finale in Eindhoven. Daar namen de 50 sterkste teams aan deel.
Team Zipa 2 (Freinetschool de Step, Beringen) greep net naast de beker en eindigde tweede, Team Space Cookies (Sint-Martinusscholen, Herk-de-Stad) en Spacedroïds (TISM, Bree) werden respectievelijk vierde en zesde in het onderdeel.
“We grijpen net naast een overwinning, maar dat neemt niet weg dat onze leerlingen Limburg op de Lego-kaart hebben gezet”, zeggen Johann Leten en Chris Slaets. “De programmering van de robots gebeurt tijdens de voorbereiding en is dus een werk van lange adem. Onze Limburgse ploegen hebben getoond dat ze een succesvolle en leerrijke aanloop hebben genomen. Eens te meer bewijzen we dat onze inspanningen voor meer STEM-enthousiasme hun vruchten afwerpen. Daar heeft onze arbeidsmarkt meer dan ooit nood aan en met ons SALVO-actieplan (Strategisch Actieplan Limburg tot de Vierde Orde) proberen we de mismatch meer en meer weg te werken", zegt Leten nog. 
Nieuwere berichten in 'Ploeg in de kijker'
  • 24/11/'25Beringen - Handbalclub Beringen JM12 wint van HC Overpelt
  • 24/11/'25Beringen - JM16 United West wint spannende thuismatch
  • 26/03/'25Beringen - Tumbling Palfit Paal
Oudere berichten in 'Ploeg in de kijker'
  • 17/02/'19 Beringen - Duo Damen-Dirikx wint Beker van Vlaanderen
  • 16/02/'19 Beringen - Nordic Walking-club Koersel
  • 07/02/'19 Beringen - Trampoline Palfit pakt al meerdere titels

Kalender Beringen

Zondag
11
Januari

Het Wolk: Plak

Het Wolk: PlakVandaag In PLAK creëert Het WOLK een wereld vol lijm en reparaties. Een fascinerende vrouw plakt alles aan (…)
Zondag
11
Januari

Art Lutgart: Roger Steegmans

Art Lutgart: Roger SteegmansVandaag Brandschilderen op glas: 3 - 25 januari 2026. Roger Steegmans toont een selectie van zijn (…)
Maandag
12
Januari

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisMorgen Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Overgordijnen
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Team Zipa scoort sterk op finale First Lego League
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie