Sezoens Achilles Bocholt heeft zich vandaag geplaatst voor de
finale van de
Super Handball League. De Limburgers hadden in de halve finale tegen het Nederlandse Aalsmeer
verlengingen nodig om het tweede finaleticket veilig te stellen. Zondag wacht een finale tegen Bevo.
Bocholt begon bijzonder sterk aan de wedstrijd en nam al snel afstand: 8-2 na tien minuten. Aalsmeer herstelde echter het evenwicht dankzij een stevige organisatie in verdediging en knokte zich opnieuw in de partij. Met nog vijf minuten te spelen in de eerste helft was de spanning helemaal terug bij 12-11. Jaeken zorgde nog voor een kleine bonus aan de rust: 13-11.
Ook na de pauze bleef het duel bijzonder gesloten. Beide ploegen verdedigden agressief en doelpunten werden schaars. Bocholt kon zijn kleine voorsprong niet vasthouden en na zestig minuten stond er een billijke 22-22 op het scorebord.
In de verlengingen hield Bocholt telkens het initiatief in handen, al bleef Aalsmeer aanklampen. Uiteindelijk was het Kljajic die vanop de strafworpstip voor de beslissing zorgde. Zijn treffer betekende de 28-27-eindstand en het ticket voor de finale.
Zondag spelen Bocholt en Bevo dus om de titel in de Super Handball League.