Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Strak getimed

Zaterdag 28 juni 2014
300 woorden van Rudi
Strak getimed - Lommel
Seconden, minuten, uren. Ooit hebben we het uitgevonden om ons leven makkelijker te maken. Nu dicteert het datzelfde leven. Alles is strak getimed. Maar geen nood, het is bijna vakantie. Even geen wekker meer. Terug tijd om echt te leven, zoals in onze onbezorgde jeugdherinneringen. Maar we kunnen de klok niet terugdraaien, enkel terugkijken. Naar mijn zesde leerjaar bijvoorbeeld. De meester ging de klas rond. Hij zocht de leerling met het horloge dat het meest correct liep. Die mocht voortaan drie minuten vroeger de klas uit om op de schoolbel te drukken. Tijdsdruk, letterlijk en voor het eerst.
Hiervoor moest je de speelplaats oversteken. Iedereen zag je rennen. Of juist niet. Was het een lichtflits? Een stofwolk? Nee, het was de snelle beller. Vlakbij het bureau van de directeur mocht ook ik op dat magische knopje drukken. Best een verantwoordelijke taak voor een snaak van twaalf. Stel dat je het vergat. Leraars die les bleven geven, wachtende mama’s, en kinderen die hun warme eten misten.
Nu wandelen we in het weekend wel eens langs een speelplaats waar dan plots de automatische bel gaat. Want dat heb je nu. De tijd staat niet meer stil. Alles is voorgeprogrammeerd. Bijna zoals wij.
Rudi Lavreysen
Nieuwere berichten in '300 woorden van Rudi'
  • 19/06/'25Het dekentje
  • 03/06/'25Het is nog warm
  • 20/05/'25WC-lezen...
Oudere berichten in '300 woorden van Rudi'
  • 14/06/'14 Lommel - Voor vaderdag
  • 31/05/'14 Lommel - Een nieuwe weegschaal
  • 17/05/'14 Lommel - Een nieuwe column

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingMorgen Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Mobiele airco Fopspeentjes Avent -3m
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Strak getimed
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie