Een van onze lezers geniet momenteel van een vakantie in het Franse
Vernon. Vandaag trok hij op verkenning door het schilderachtige stadje aan de Seine, bekend om zijn vakwerkhuizen, gezellige straatjes en de nabijheid van Giverny, waar kunstschilder Claude Monet jarenlang woonde en werkte.
Van idyllische omstandigheden was echter slechts gedeeltelijk sprake. Onze lezer stuurde een foto van een thermometer die maar liefst 43 graden aangaf. "Trop", liet hij kort maar krachtig weten. En daar valt weinig tegenin te brengen. Terwijl ook bij ons de temperaturen de hoogte ingaan, lijkt de hitte in Normandië momenteel nog een stevig tandje bij te steken.
Gelukkig zorgen de schaduwrijke straatjes en terrasjes langs de Seine voor wat verkoeling, al blijft het vooral een kwestie van voldoende water drinken en het rustig aan te doen. Zelfs in één van de mooiste hoekjes van Frankrijk geldt momenteel: trop is trop.
Bent u ook op vakantie of trekt u er de komende weken op uit? Maak gerust een mooie foto en stuur die door naar info
![[!]](/img/slingeraap.gif)
internetgazet.eu. Zo kunnen ook onze lezers meegenieten van uw vakantieherinneringen.