Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

'Ik wil de wereld zien en veel optreden'

Zaterdag 21 maart 2020
Boeiende Beringenaren
'Ik wil de wereld zien en veel optreden' - Beringen
Thomas Klaps uit Paal is een rijzende ster in het dj-firmament. De jonge blonde god heeft onder de naam Klaps al een aardig parcours afgelegd in de muzikale sterrenhemel. Hij won in 2015 de Limburgse DJ-Mania wedstrijd en stond vorig jaar op Pukkelpop. Thomas kreeg op zijn 8ste een platenspeler van zijn vader en dat was de start van iets moois.
"Mijn pa verkocht op een bepaald moment zijn collecties lp's, meer dan 1000 stuks. Ik ben er toen nog eens snel doorgegaan en enkele platen gehouden. Mijn eerste lp was Rapper's Delight van Sugar Hill Gang. Ik heb niet echt veel muzikale helden, voor mij verandert dat nogal snel", zegt Thomas.
Wanneer ben je beginnen met dj spelen?
"In 2006 ben ik met een klasgenoot begonnen in het repetitiekot 'The box' in Tessenderlo, waar ik tot op de dag van vandaag nog af en toe repeteer. Daarna stond ik tien jaar (2008-2018) achter de draaitafel met het duo Thom & Berry's. Nu ligt de focus helemaal op Klaps.
Wat betekent muziek voor jou?
"Het is eerst en vooral een uitlaatklep voor mezelf; anderzijds is het deel mijn beroep aan het worden. Het is ook leuk om te zien hoe andere mensen genieten van mijn muziek/sets".
Muziek mixen of eigen muziek maken?
"Muziek mixen zonder enige twijfel, het muziek maken is er een beetje 'verplicht' bij gekomen. Wie geen muziek maakt heeft het moeilijker om mee te draaien in de scene, de lat ligt namelijk hoog qua producties, zeker als we enkel en alleen al kijken wat er allemaal in Limburg wordt geproduceerd.
Wat inspireert je in het leven?
"Muziek, en dan niet alleen techno, in de auto bijvoorbeeld staat nooit techno op, oude classics die kunnen gaan van The Beatles, Barry White tot R.E.M. Maar mijn grootste guilty pleasure is Clouseau", lacht Klaps.
Thomas werkt in de evenementensector voor podiumbouw, licht en geluid. DJ is een bijberoep maar wie weet komt er nog meer want Klaps stond al op menig groot festival zoals vorig jaar in de boiler room van Pukkelpop.
Hoe zie je uw muzikale carrière evolueren?
"Ik ben tevreden met hoe de zaken nu lopen. Ik bekijk het maand per maand".
Wat is je ultieme muzikale droom?
"Als je me die vraag 5 jaar geleden had gesteld had ik geantwoord met: op Pukkelpop spelen, op Tomorrowland spelen en een eigen track uitbrengen. Vandaag de dag is de ultieme droom op tour gaan, de wereld zien in combinatie met gig's spelen", vertelt Klaps.
Nieuwere berichten in 'Boeiende Beringenaren'
  • 31/03/'24Beringen - Juul Vanderbiesen, een passie voor geschiedenis
  • 01/07/'23Beringen - Zomerse boekentip door Gunter Broekmans
  • 26/11/'22Beringen - 45 jaar Felix en Jos
Oudere berichten in 'Boeiende Beringenaren'
  • 08/02/'20 Beringen - Sporza-journalist Gert Gommé
  • 31/01/'20 Beringen - Rik Liesenborgs: oudste kapper van Limburg
  • 26/12/'19 Beringen - Fred Klee: een leven vol rock & roll

Kalender Beringen

Zaterdag
10
Januari

Art Lutgart: Roger Steegmans

Art Lutgart: Roger SteegmansVandaag Brandschilderen op glas: 3 - 25 januari 2026. Roger Steegmans toont een selectie van zijn prachtige (…)
Zaterdag
10
Januari

Art Lutgart: Alyssia Reale

Art Lutgart: Alyssia RealeVandaag Alyssia Reale onderzoekt in haar sculpturen hoe consumptieobjecten, vaak speelgoed uit de (…)
Zaterdag
10
Januari

3D in het CC: OPROEP

3D in het CC: OPROEPVandaag Ben je beeldend kunstenaar van Beringen en wil je jouw werk tentoonstellen in de inkomhal (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Overgordijnen Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 'Ik wil de wereld zien en veel optreden'
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie